FANDOM


Oto lista ostatnich aktualizacji na Wikii. Aktualizacje odbywają się w każdą środę. Należy pamiętać, że każdego tygodnia poprawiamy wiele małych błędów. Ta lista jedynie zawiera większe zmiany.

Naprawione błędy

  • Motyw wybrany przy tworzeniu wiki nie był aplikowany po utworzeniu. (poprawka już wprowadzona)
  • Komunikaty w rozszerzeniu 'ReplaceText' nie wyświetlały się poprawnie.

Inne istotne zmiany

LVS-ADnotif

Powiadomienie w Panelu Administratora

Na http://report.wikia.net pojawiają się raporty z zestawieniem zmian kodu Wikii. Raporty zawierają zarówno duże jak i małe zmiany w plikach .css, .scss, .tmpl.php, .html, .sass i .mustache.

  • Przycisk zapisywania zmian na Specjalna:Dostosuj_odznaczenia znajduje się teraz również na samym dole strony. Podziękowania dla jednego z wolontariuszy.
  • Zarówno na stronie Specjalna:Wymiana_filmów jak i przy jej ikonie w panelu administratora będzie wyświetlana liczba nowo znalezionych filmów oczekujących na podmianę.
  • Później w tygodniu, Wikia zacznie przenosić obrazy do nowego systemu przechowywania plików. Będzie to dokonywane na wszystkich wiki z osobna, gdzie małe i starsze wiki zostaną zaktualizowane najpierw. W czasie działania skryptu przenoszącego pliki, możliwość przesyłania nowych będzie zablokowana do czasu zakończenia procesu. Proces będzie wykonany po cichu po stronie serwera i nie będzie powodował większych zakłóceń poza wyłączonym przesyłaniem plików. Przesyłanie będzie wyłączone na krótki czas, zazwyczaj do godziny.

Znane błędy

  • Ciągle badamy kilka problemów związanych ze spisem treści od czasu gdy jest wgrywany metodą lazy loading. Dziękujemy za wszystkie raporty.

Pytania? Uwagi? Zostaw je poniżej. Jeśli chcesz zgłosić błąd, napisz komentarz lub prześlij za pomocą Specjalna:Kontakt.