Fandom

Wikia Polska

Komentarze14

Aktualizacja techniczna 30.09.2014

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Oto lista ostatnich aktualizacji na Wikii. Aktualizacje odbywają się w każdą środę. Należy pamiętać, że każdego tygodnia poprawiamy wiele małych błędów. Ta lista jedynie zawiera większe zmiany.

Nowe funkcje

Nadchodzi więcej ulepszeń do narzędzia edycji szablonów VisualEditora:

  • Przy dodawaniu szablonu będą pokazywane sugestie na podstawie popularnych szablonów na wiki.
  • Ulepszono przeszukiwanie, które może być wykonane na podstawie nazwy szablonu albo nazwy artykułu - w ostatnim wypadku zostanie wyświetlona lista szablonów użytych w tym artykule.
  • Narzędzie będzie wyświetlać lepsze informacje gdy szablon nie ma parametrów.

Naprawione błędy

  • Pozioma kreska oddzielająca tytuł od zawartości nie będzie już czasami znikać. (Ponowne wprowadzenie wcześniejszej poprawki)

Inne istotne zmiany

Na http://report.wikia.net pojawiają się raporty z zestawieniem zmian kodu Wikii. Raporty zawierają zarówno duże jak i małe zmiany w plikach .css, .scss, .tmpl.php, .html, .sass i .mustache.

  • Linki do edytowania sekcji nie będą już dostępne w postach na forum i tablicach jako, że nie działały. (Podziękowania dla wolontariuszy)
  • Użytkownikom iPada, który zgłaszali problemy z przesyłaniem obrazów po aktualizacji iOS 8 radzimy aktualizację do wersji 8.0.2, która powinna naprawić problem.

Pytania? Uwagi? Zostaw je poniżej. Jeśli chcesz zgłosić błąd, napisz komentarz lub prześlij za pomocą Specjalna:Kontakt.

Więcej w Fandom

Losowa wiki