Fandom

Wikia Polska

Komentarze7

Darwin i co dalej

W oryginale miał to być tylko wątek na subforum dotyczącym Darwina ale napisałem bloga z okazji, że takiego u nas brak oraz nie ma potrzeby na przemianowane forum „Nowe funkcje” skoro wszelka dyskusja na ich temat i tak odbywa się pod odpowiednimi blogami.

Wygląd i doznania na Wikii ciągle ewoluują ale zmiany już nie będą publikowane jako część „Projektu Darwin” - w końcu słowo projekt sugeruje jakąś datę końcową, a ewolucja ciągle trwa!

Chociaż przyszłe aktualizacje nie będą się już pojawiać pod znakiem „Darwin”, dalej będziemy kontynuować ten sam proces przy wprowadzaniu zmian na Wikii. Dalej będziemy dzielić się z Wami wynikami testów, które wpływają na nasze strategie jako, że jest to główny sposób otrzymywania sugestii od niezarejestrowanych użytkowników (znacznej większości czytelników Wikii). Sugestie oraz krytyka we wczesnej fazie od grup takich jak Community Council ciągle pozostaje ważną częścią procesu. Dalej mamy zamiar umożliwiać użytkownikom sprawdzić zmiany przed ich globalnym wprowadzeniem oraz, co najważniejsze, dać wam czas na wypowiedzenie się oraz zasugerowanie zmian.

Więcej w Fandom

Losowa wiki