FANDOM


App StoreGoogle PlayNagłówek Game Guides 3.0

Minął ponad rok od wydania Game Guides 2.0. W tym czasie aplikacja została pobrana ponad 1,2 miliona razy dzięki waszym edycjom.

Teraz nadszedł czas przejścia na następny poziom. Uzbrojeni w największe źródło informacji o grach oraz społeczności ekspertów takich jak Ty, jesteśmy na drodze do zostania głównym miejscem gdzie gracze mogą nie tylko znaleźć pomoc do gier oraz informacje o historii, ale również aby odnaleźć informacje o innych grach, w które mają zamiar zagrać oraz ewentualnie dołączyć do społeczności innych graczy. Ale wszystko krok po kroku... a Game Guides 3.0 to duży krok.

Docelowe miejsce dla graczy

Poza nowym wyglądem, ekran główny sortuje Twoje ulubione społeczności Wikii w kolejności od ostatnio otwartej, dzięki czemu jeśli skupiasz się na jednej grze, poradnik znajduje się w zasięgu ręki. Poniżej znajdują się ciągle aktualizowane filmy z gier dzięki czemu nie przegapisz najnowszych zwiastunów i recenzji.

Prawdopodobnie największą zmianą w aplikacji jest ilość nowych sposobów na odkrycie innych społeczności graczy poza możliwością ich wyszukiwania. Możesz przeglądać społeczności posortowane na podstawie ostatnich czy nadchodzących premier oraz ich popularności (na podstawie WAM). Gdy już znajdziesz społeczność, która Cię interesuje możesz łatwo dodają ją do ulubionych z jej głównego ekranu.

Dostępne teraz

Game Guides 3.0 jest już dostępne w App Store i Google Play, więc ściągnij lub zobacz co nowego wprowadziła aktualizacja. Pamiętaj, że jako edytor i/lub administrator możesz pomóc ulepszyć wyświetlanie wiadomości z danej wiki postępując zgodnie z tymi instrukcjami. Dzięki!

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki