FANDOM


W 2017 wprowadziliśmy nową wersję nagłówka strony i artykułu na górze każdej strony, aby zmodernizować wygląd wiki na FANDOMIE. Efekt przerósł nasze oczekiwania, ale wiedzieliśmy, że można podjąć kroki, aby zwiększyć jego przydatność dla zalogowanych użytkowników.

Dzisiaj dodaliśmy nowe skróty w nagłówku, które będą widoczne wyłącznie dla użytkowników zalogowanych. Skróty te zawierają opcje dodania nowych obrazów i filmów, link do ostatnich zmian oraz wszystkie skróty. Menu wszystkich skrótów zawiera linki do stron specjalnych, raportów konserwacyjnych i innych stron przydatnych dla edytorów i adminów. Nowe menu znajdziecie tutaj:

Page header shortcuts highlighted

Wraz z wypuszczeniem nowego menu, będziemy badać statystyki użytkowania i opinie użytkowników przez kilka miesięcy, zanim zdecydujemy czy kontynuować dalszą pracę w tym kierunku. Mamy nadzieję, że zainteresowanie będzie wystarczająco duże, że będziemy mogli dodać opcję dostosowania zawartości do własnych potrzeb.

To niewielka, ale ekscytująca, ewolucja pracy wykonanej w roku 2017 i nie możemy doczekać się zmian w najbliższych miesiącach. W przeciągu kilku tygodni przedstawimy również kilka pomysłów, które pozwolą nam obrać kierunek rozwoju produktu w 2018, dlatego pamiętajcie, aby zaglądać na Centrum Społeczności w poszukiwaniu nowości.