FANDOM


W 2012 wypuściliśmy funkcję o nazwie Specjalna:Promocja, która pozwalała administratorom na ustawienie tekstu i obrazu używanego do promocji na pl.wikia.com. Szybko zyskała na popularności – kto by nie chciał wypromować swoją wiki? Ale wraz ze wzrostem liczby używających jej wiki oraz zwiększeniem ilości funkcji, które korzystały z tych materiałów, rozrosła się do tego stopnia, że pojawiły się problemy z wydajnością. Co to oznacza? Krótko mówiąc, stała się tak popularna, że nie była w stanie wytrzymać ruchu.

Stanowiło to tak duży nacisk na infrastrukturę, że musieliśmy ją wyłączyć w sierpniu zeszłego roku i rozpoczęliśmy pracę nad zamiennikiem. Ciągle jest to produkt w fazie beta, ale przedstawiamy wam Obrazek tytułowy!

HeroImageAvatar.png

Przykładowy obraz tytułowy na Awatar Wiki

Gdy projektowaliśmy oficjalny zamiennik dla Specjalna:Promocja wzięliśmy pod uwagę jak dużo czasu i pracy Wikianie wkładają w dopracowanie strony głównej. Dlatego zdecydowaliśmy się zbudować to narzędzie tak, aby pomogło zarówno nowym jak istniejącym użytkownikom w zbudowaniu atrakcyjnej i profesjonalnej strony głównej dla ich społeczności.

Z perspektywy funkcjonalności – a jest to beta! – zbudowaliśmy rozszerzenie tak, aby było tak przyjazne dla użytkownika jak to możliwe. Administratorzy mogą kliknąć na przycisk „<Hero-image-update-image/pl>”, wybrać obraz z komputera i kliknąć „<Hero-image-publish-btn/pl>”.

Należy zwrócić uwagę na to, że jest to w fazie beta i jesteśmy otwarci na Wasze sugestie. Zostawcie swoje pomysły, problemy i opinie w komentarzach poniżej lub wyślijcie przez Specjalna:Kontakt. Ten blog będzie aktualizowany wraz z poprawkami błędów, wyglądu lub innymi ważnymi informacjami. Bez wchodzenia w szczegóły: jest to część większego projektu! Stopniowo pracujemy nad dostarczeniem Wam najlepszych narzędzi dla stron głównych.

Rozszerzenie znajdziecie w Laboratorium.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki