FANDOM


Dzisiaj chcemy podzielić się nowościami i nowymi funkcjami dotyczącymi naszych aplikacji mobilnych.

Pierwsze pięć aplikacji społeczności wypuściliśmy w listopadzie 2013 roku. Proste założenie: Wikianie tworzą wysokiej jakości, zajmującą treść, a aplikacje to dobry sposób, żeby zebrać i zorganizować treść dla czytelników. Od tego czasu wydaliśmy ponad 100 aplikacji na iOS i ponad 80 na Androida, a końca nie widać. W sumie te aplikacje przebiły milion aktywnych użytkowników miesięcznie kilka miesięcy temu. Jest to bardzo dobry wynik i dlatego należą się podziękowania zespołowi mobilnemu za ich niesamowite aplikacje, oraz wszystkim Wikianom, który tworzą treść, która jest tam umieszczona!

Jak większość funkcji na Wikii, treść aplikacji społeczności jest tworzona przez użytkowników, oznacza to, że administratorzy mają możliwość określenia co ma się być widoczne na stronie głównej. Ty wiesz więcej co obecnie jest ważne i popularne na Twojej społeczności. Dlatego jeśli wiki, którą edytujesz ma swoją aplikację społeczności, odwiedź Specjalna:CuratedContent, aby upewnić się, że strona główna zawiera aktualne informacje. Macie świetną treść, a to jest okazja, żeby ją pokazać.

Nasze aplikacje ciągle są rozwijane i niedawno w App Store i Google Play pojawiła się duża aktualizacja wprowadzająca nowe funkcje.

Mlpmainpage.jpg

Wygląd strony głównej został zmieniony

Całkowicie przerobiliśmy nawigację. Na iOS jest układ kart, a w Androidzie spotkamy się z boczną szufladą. Dodaliśmy opcję „Inne Społeczności”, która pozwoli Ci na szybkie i łatwe przełączanie się między aplikacjami. Na iOS można też spotkać się z opcją losowania.

Random.jpg

Ale jaka jest najlepsza funkcja w tej rundzie aktualizacji? Natywne wsparcie dla tabletów!

Image (3).jpg

Ściągajcie aplikacje Waszych społeczności i dajcie znać co o nich sądzicie. Ciężko nad nimi pracowaliśmy, ale wiemy, że jest jeszcze wiele społeczności, które by na nich zyskały. Jeśli myślisz, że Twoja do nich należy, zostaw komentarz albo wyślij wiadomość przez Specjalna:Kontakt. Nie dajemy pewności, że aplikacja się pojawi, ale na pewno zostanie wzięta pod uwagę.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki