Fandom

Wikia Polska

Komentarze18

Zapowiedź naszej nowej aplikacji z tekstami piosenek od fanów, dla fanów

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

App StoreGoogle PlayLyrically-blogpost702 PL.png

Fani muzyki na Wikii mają czym być podekscytowani w tym miesiącu. Nasza największa społeczność muzyczna, LyricWiki, niedawno obchodziła ósme urodziny! Aby to uczcić postanowiliśmy wypuścić – dzisiaj – całkiem odmienioną aplikację do tekstów pod nazwą Lyrically. Razem z nową aplikacją mobilną, LyricWiki otrzyma odświeżony wygląd oraz nową nazwę LyricWikia. Od założenia w kwietniu 2006 roku, LyricWikia dorobiła się ponad 2,7 milionów stron oraz została użyta ponad miliard razy przez fanów muzyki z całego świata. Nie dość, że LyricWikia jest jedną z naszych największych społeczności, była również pierwszą wiki, która pojawiła się na drugim ekranie, dostarczając ponad milion tekstów stworzonych przez fanów w formie pierwszej aplikacji mobilnej od Wikii. Z tego powodu, nasz zespół mobilny był zachwycony mogąc zaprojektować całkowicie nową wersję pozwalającą na jeszcze łatwiejsze śpiewanie do Twoich ulubionych piosenek.

Teksty do aktualnie odtwarzanego utworu

Lyrically Widget.png

W tej aktualizacji, Lyrically integruje się z Twoim ulubionym odtwarzaczem ułatwiając dostęp do tekstów w każdej chwili gdy słuchasz muzyki. Jak następnym razem będziesz się zastanawiać o czym śpiewa wokalista, po prostu otwórz Lyrically, a słowa piosenki będą na Ciebie czekać.

Lyrically na Androida wspiera wszystkie odtwarzacze muzyki na jakie wpadły nam w ręce, wliczając w to: Google Play, Pandora, Spotify, Rdio i wiele innych. Na iPhone'ach i iPodach Lyrically wspiera wbudowaną aplikację od Apple.

Dostępna już dziś Aplikacja Lyrically jest dostępna już dzisiaj na w App Store oraz Google Play. Ściągnij ją i daj nam znać czy Ci się podoba!

Więcej w Fandom

Losowa wiki