FANDOM


App StoreGoogle PlayLyrically-blogpost702 PL

Fani muzyki na Wikii mają czym być podekscytowani w tym miesiącu. Nasza największa społeczność muzyczna, LyricWiki, niedawno obchodziła ósme urodziny! Aby to uczcić postanowiliśmy wypuścić – dzisiaj – całkiem odmienioną aplikację do tekstów pod nazwą Lyrically. Razem z nową aplikacją mobilną, LyricWiki otrzyma odświeżony wygląd oraz nową nazwę LyricWikia. Od założenia w kwietniu 2006 roku, LyricWikia dorobiła się ponad 2,7 milionów stron oraz została użyta ponad miliard razy przez fanów muzyki z całego świata. Nie dość, że LyricWikia jest jedną z naszych największych społeczności, była również pierwszą wiki, która pojawiła się na drugim ekranie, dostarczając ponad milion tekstów stworzonych przez fanów w formie pierwszej aplikacji mobilnej od Wikii. Z tego powodu, nasz zespół mobilny był zachwycony mogąc zaprojektować całkowicie nową wersję pozwalającą na jeszcze łatwiejsze śpiewanie do Twoich ulubionych piosenek.

Teksty do aktualnie odtwarzanego utworu

Lyrically Widget

W tej aktualizacji, Lyrically integruje się z Twoim ulubionym odtwarzaczem ułatwiając dostęp do tekstów w każdej chwili gdy słuchasz muzyki. Jak następnym razem będziesz się zastanawiać o czym śpiewa wokalista, po prostu otwórz Lyrically, a słowa piosenki będą na Ciebie czekać.

Lyrically na Androida wspiera wszystkie odtwarzacze muzyki na jakie wpadły nam w ręce, wliczając w to: Google Play, Pandora, Spotify, Rdio i wiele innych. Na iPhone'ach i iPodach Lyrically wspiera wbudowaną aplikację od Apple.

Dostępna już dziś Aplikacja Lyrically jest dostępna już dzisiaj na w App Store oraz Google Play. Ściągnij ją i daj nam znać czy Ci się podoba!

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki