FANDOM

Pio387

alias Piotr

Helper Administrator
 • Mieszkam w Poland
 • Moje zajęcie VSTF/helper
 • Pio387

  Admin od kuchni: Lares174

  mar 10, 2018 przez Pio387

  Witajcie!

  Po dłuższej przerwie, czas na to, by ukazał się kolejny wywiad w ramach serii Admin od kuchni. Zanim jednak nastąpi samo przedstawienie osoby, która bierze udział w dzisiejszym wywiadzie, czas małe ogłoszenie parafialne. Do redakcji Admina od kuchni dołączył użytkownik Luqgreg, który zajmować się będzie, wspólnie ze mną, przygotowaniem i redakcją wywiadów. Liczymy na to, że wywiady tworzone przez nas Wam się spodobają.

  A dzisiejszym gościem Admina od kuchni jest Lares174, biurokrata Gothicpedii. Życzymy miłej lektury!


  Witaj, Lares, w Adminie od Kuchni! Powiedz nam parę słów o sobie.
  Witam serdecznie. Jestem Lares, mam 20 lat, na co dzień zajmuję się studiowaniem. Interesuję się szeroko pojętą sztuką, głównie romantyczną, modernistyczną…

  Czytaj całość >
 • Pio387

  Admin od kuchni: RavenZuza

  wrz 16, 2017 przez Pio387

  Witajcie!

  Dziś sobota – a wraz z sobotą kolejny wywiad! Tym razem naszym gościem jest User:RavenZuza, biurokratka Death Note Wiki. Życzymy miłej lektury!


  Witaj RavenZuza w Adminie od kuchni! W sumie, rzeknij kilka słów o sobie — kim jesteś? Czym zajmujesz się na co dzień?
  Jestem całkowicie normalną 23-latką, która bardzo nie ma chęci dostosować się do swojego wieku. Czym zajmuje się na co dzień? Mobilizuje siebie do zadań domowych, mobilizuję chłopaka do pisania inżynierki i edytuję na Death Note Wiki. No i siedzę na discordzie Co więcej? Uwielbiam czytać książki, kocham mitologię, historię i broń starodawną (miecze, łuki itp.), piszę własną książkę, a ostatnio zainteresowałam się też makijażem, fryzjerstwem i zdobieniem paznokci. Takie tam…

  Czytaj całość >
 • Pio387

  Admin od kuchni: Szynka013

  sie 12, 2017 przez Pio387

  Witajcie!

  Dzisiejszej soboty mija drugi tydzień od opublikowania ostatniego wywiadu... a to oznacza, że czas na kolejny! Dzisiejszym gościem Admina od Kuchni jest Szynka013... który sam wtajemniczy Was w projekty, na których działa. Życzę miłej lektury wywiadu!


  Witaj Szynka013 w Adminie od Kuchni! Powiedz coś o sobie... jakażto persona skrywa się pod tym nickiem? Czym zajmujesz się na co dzień?
  Witam Piotrze, witam czytelników! Nazywam się Szymon, lecz zapewne kojarzycie mnie pod pseudonimem Szynki013. Od dobrych kilku lat jestem edytorem na FANDOMIE, z czego nie zamierzam jeszcze rezygnować.
  Na co dzień, no cóż... Jeszcze się uczę, gdzieś tam okazjonalnie sobie dorabiam, zdaję prawko etc. A cel tego jest prosty, być w przyszłości związanym z…

  Czytaj całość >
 • Pio387

  Admin od kuchni: Luqgreg

  lip 15, 2017 przez Pio387

  Witajcie!

  Dzisiaj sobota, a więc i kolejny wywiad z serii Admin od kuchni. Dzisiaj naszym gościem jest , a od dosłownie dzisiaj także i anglojęzycznej wiki na ten temat. Życzę miłej lektury wywiadu.


  Witaj Luqgreg! Na początek... powiedz coś o sobie. Kim jesteś? Czym się zajmujesz na co dzień?
  Witam! Edytuję na Fandomie już od ponad półtora roku i prócz rozwijania kilku projektów w miarę możliwości staram się pomagać innym. Poza Fandomem jestem zwykłym uczniem - na ten moment w okresie "przejściowym"
  ...hmm, a co przedstawia Twój avatar?
  No tego się akurat da dosyć łatwo domyślić. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Otóż "Lenny Face" się tam znalazł ze względu na moje nietypowe poczucie humoru i chęć "pośmieszkowania". Zdarza mi się niejednokrotnie wstawić do wypowiedzi …

  Czytaj całość >
 • Pio387

  Oto lista ostatnich aktualizacji na Wikii. Aktualizacje odbywają się we wtorki i czwartki. Należy pamiętać, że każdego tygodnia poprawiamy wiele małych błędów. Ta lista jedynie zawiera większe zmiany.


  • Wsparcie dla IPv6 jest teraz dostępne! Oznacza to, że teraz będziesz widział wiele długich adresów IP w formacie IPv6 zamiast krótszych IPv4 dla anonimowych użytkowników – jednakże, zachowanie ich będzie takie same. W razie jakichkolwiek problemów, daj znać.

  • Naprawimy problem polegający na braku możliwości zalogowania się na FANDOM przez użytkwników posiadających dwukropek w nazwie użytkownika (Prosimy zauważyć: użycie tego znaku jest niedopuszczalne przy rejestracji nowych kont.)
  • Naprawiliśmy problem polegający na kłopotach z wyświetlaniem foo…


  Czytaj całość >