Fandom

Wikia Polska

Pio387

alias Piotr

Helper Moderator czatu
993 Edycje od czasu dołączenia do tej wiki
gru 22, 2012
 • Mieszkam w Poland
 • Moje zajęcie VSTF/helper

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

 • Pio387


  Historia dzisiejszych animowanych bajek zaczyna się w roku 1906. Vitagraph Company of America wydało wtedy trzyminutowy film pod tytułem Humorous Phases of Funny Faces w reżyserii Jamesa Stuarta Blacktona. Filmy animowane w krótkim czasie zdobyły dużą popularność. W krótkim czasie pojawiły się przedsiębiorstwa masowo produkujące bajki animowane, takie jak The Walt Disney Company. Współczesne animowane bajki tworzone są komputerowo i często korzystają z dobrodziejstw technologii takich jak grafika trójwymiarowa.  Czytaj całość >
 • Pio387

  Witajcie w tę piękną sobotę, Wikianie!

  Dawno u nas nie było wywiadu. Przez całą serię od lutego 2014 roku przetoczyło się tutaj aż 59 Wikian. Przez długi czas wyczekiwaliście wywiadu z którymś z pracowników Wikii... tak się składa, że udało nam się przeprowadzić wywiad z jednym z nich. TOR jest kierownikiem zespołu Community Engineering i jego zadaniem na Wikii jest sprawienie, aby nasz pobyt tutaj był miły i bezproblemowy™. ;)

  Życzę miłej lektury... i zapraszam do zadawania pytań w komentarzach, na które TOR z chęcią odpowie!  Witamy w Wikianinie od kuchni, TOR. Opowiedz nam o sobie.

  Nazywam się Łukasz Garczewski i od prawie 8 lat pracuje w Wikia. Mieszkam w Poznaniu, jestem niedoszłym lingwistą i tłumaczem, a dzisiaj kierownikiem zespołu w Wikia Po…

  Czytaj całość >
 • Pio387

  Witajcie!

  Dzisiaj sobota, czas na kolejną odsłonę Wikianina od kuchni. Dzisiaj chciałbym Wam przedstawić Szklarza. Życzę miłej lektury!  Cześć Szklarz! Witaj w Wikianinie od kuchni. Na początek, powiedz parę słów o sobie.

  Cześć, jestem Szklarz, mam 20 lat, od prawie czterech na Wikii, edytowałem głównie na Nonsensopedii, obecnie jestem na zasłużonej wikijnej emeryturze.

  Jakie jest Twoje hobby? Co robisz poza Wikią?

  Poza Wikią głównie teoretycznie studiuję. A co do zainteresowań, hmm... Głównie historia, sport, gry komputerowe, militaria, ogólnie wszystko, czym powinien interesować się facet. Do tego trochę piszę i staram się czytać wszystko co się da, od akademickich podręczników do anatomii do taniej fantastyki.

  Okej. Rzeknij też coś o swojej hi…
  Czytaj całość >
 • Pio387

  Witajcie!

  Przedstawiam Wam Electrona PL, założyciela Ogrodu Petenery. Na wstępie, chciałbym wszystkim Wam, czytelnicy, życzyć miłej lektury... wierzę że wywiad będzie się Wam podobał!  Cześć Electronie! Witaj w Wikianinie od kuchni... i na dobry początek wywiadu, powiedz o sobie co nieco.

  Ja też Cię witam i o zdrowie pytam a poważnie:

  Jestem mężczyzną, raczej starszym niż młodszym (ech, lecą te latka, lecą...). Mieszkam w moim pięknym mieście Szczecinie, w domku na przedmieściu.

  Mam wykształcenie techniczne, elektryczno-elektroniczne, ale zawsze pociągała mnie też ogólnie pojęta humanistyka. Lubię czytać, lubię marzyć, lubię sobie wyobrażać co by było, gdyby...

  Cóż mogę jeszcze dodać? Lubię koty, za psami jakoś nie przepadam, nic do nich nie mam…

  Czytaj całość >
 • Pio387

  O VSTF słów kilka

  mar 12, 2015 przez Pio387
  Witajcie! Dzisiaj Rappy z Community Support Team przynosi Wam nowe wieści z Volunteer Spam Task Force (VSTF).

  Zapewne wielu z Was wie, że Volunteer Spam Task Force to grupa wolontariuszy, którzy starają się o to, by Wikia była wolna od spamu i wandalizmu. Pracują za kulisami, by utrzymać ten nieznośny aspekt Internetu pod kontrolą Wikii. W tej chwili mamy 21 członków, mówiących różnymi językami. Aktualnie VSTF wspiera holenderski, angielski, francuski, gruziński, niemiecki, węgierski, włoski, polski, rosyjski i hiszpański – i wciąż pracujemy nad tym by na tej liście znalazło się więcej języków.

  Spam jest przykrą codziennością Internetu… ale całe szczęście Wikia posiada wyspecjalizowaną grupę, jaką jak VSTF. Dzięki ich pracy, spam jest stale u…

  Czytaj całość >

Więcej w Fandom

Losowa wiki