Fandom

Wikia Polska

Pio387

alias Piotr

Helper Moderator czatu
1005 Edycje od czasu dołączenia do tej wiki
gru 22, 2012
 • Mieszkam w Poland
 • Moje zajęcie VSTF/helper
 • Pio387

  Oto lista ostatnich aktualizacji na Wikii. Aktualizacje odbywają się we wtorki i czwartki. Należy pamiętać, że każdego tygodnia poprawiamy wiele małych błędów. Ta lista jedynie zawiera większe zmiany.


  • Ostatnio naprawiliśmy problem z opcją "Informuj o niewypełnieniu opisu zmian", która sprawiała pewne kłopoty podczas tworzenia nowych stron w VisualEditorze.
  • Problem związany ze złym zachowaniem obrazków ujętych w tabie w infoboksach został rozwiązany.

  Ostatnie aktualizacje aplikacji mobilnych można znaleźć na tej stronie, a szczegółowe informacje o zmianach związanych z CSS znajdują się na stronie http://report.wikia.net

  • Podczas edytowania infoboksu w VisualEditorze, pola obrazu będą posiadały bezpośredni dostęp do narzędzia dodawania obrazów.

  • Z…  Czytaj całość >
 • Pio387

  Oto lista ostatnich aktualizacji na Fandomie. Aktualizacje odbywają się we wtorki i czwartki. Należy pamiętać, że każdego tygodnia poprawiamy wiele małych błędów. Ta lista jedynie zawiera większe zmiany.


  • Naprawimy błędy związane z kodowaniem i renderowaniem niełacińskich znaków w Dyskusjach w linkach użytych w poście.
  • Problem związany ze znikaniem podpowiedzi przy wyszukiwaniu podczas wpisywania frazy z małych liter zostanie wkrótce rozwiązany.
  • Problem polegający na nieintencjonalnym usuwaniu przez VisualEditor sekcji w artykułach został rozwiązany.

  Ostatnie aktualizacje aplikacji mobilnych można znaleźć na tej stronie, a szczegółowe informacje o zmianach związanych z CSS znajdują się na stronie http://report.wikia.net

  • VisualEditor otrzyma róż…


  Czytaj całość >
 • Pio387


  Historia dzisiejszych animowanych bajek zaczyna się w roku 1906. Vitagraph Company of America wydało wtedy trzyminutowy film pod tytułem Humorous Phases of Funny Faces w reżyserii Jamesa Stuarta Blacktona. Filmy animowane w krótkim czasie zdobyły dużą popularność. W krótkim czasie pojawiły się przedsiębiorstwa masowo produkujące bajki animowane, takie jak The Walt Disney Company. Współczesne animowane bajki tworzone są komputerowo i często korzystają z dobrodziejstw technologii takich jak grafika trójwymiarowa.  Czytaj całość >
 • Pio387

  Witajcie w tę piękną sobotę, Wikianie!

  Dawno u nas nie było wywiadu. Przez całą serię od lutego 2014 roku przetoczyło się tutaj aż 59 Wikian. Przez długi czas wyczekiwaliście wywiadu z którymś z pracowników Wikii... tak się składa, że udało nam się przeprowadzić wywiad z jednym z nich. TOR jest kierownikiem zespołu Community Engineering i jego zadaniem na Wikii jest sprawienie, aby nasz pobyt tutaj był miły i bezproblemowy™. ;)

  Życzę miłej lektury... i zapraszam do zadawania pytań w komentarzach, na które TOR z chęcią odpowie!  Witamy w Wikianinie od kuchni, TOR. Opowiedz nam o sobie.

  Nazywam się Łukasz Garczewski i od prawie 8 lat pracuje w Wikia. Mieszkam w Poznaniu, jestem niedoszłym lingwistą i tłumaczem, a dzisiaj kierownikiem zespołu w Wikia Po…

  Czytaj całość >
 • Pio387

  Witajcie!

  Dzisiaj sobota, czas na kolejną odsłonę Wikianina od kuchni. Dzisiaj chciałbym Wam przedstawić Szklarza. Życzę miłej lektury!  Cześć Szklarz! Witaj w Wikianinie od kuchni. Na początek, powiedz parę słów o sobie.

  Cześć, jestem Szklarz, mam 20 lat, od prawie czterech na Wikii, edytowałem głównie na Nonsensopedii, obecnie jestem na zasłużonej wikijnej emeryturze.

  Jakie jest Twoje hobby? Co robisz poza Wikią?

  Poza Wikią głównie teoretycznie studiuję. A co do zainteresowań, hmm... Głównie historia, sport, gry komputerowe, militaria, ogólnie wszystko, czym powinien interesować się facet. Do tego trochę piszę i staram się czytać wszystko co się da, od akademickich podręczników do anatomii do taniej fantastyki.

  Okej. Rzeknij też coś o swojej hi…
  Czytaj całość >

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej w Fandom

Losowa wiki