FANDOM


Heja Wikianie! Wave_emoticon.gif

Z tej strony Wikianin od kuchni. Na początek chciałbym przeprosić za opóźnienie w wydawaniu wywiadu - jest ono spowodowane przyczynami prywatnymi, na które nie mam wpływu. Na przyszłość postaram się podjąć kroki, które będą miały na celu zapobiec opóźnieniom, by mogliście czytać wpisy wcześniej. To tyle ze strony technicznej, przejdźmy do przedstawienia Rani19xx. Rani jest na wiki od początku lutego 2012 roku. Administruje paroma projektami, między innymi Fineasz i Ferb Wiki oraz My Little Pony Wiki. Mam nadzieję, że to, co o sobie Rani powie Was zaciekawi, tak więc zapraszam i życzę miłych wrażeń! Emoticon_happy.png


150px-4819831.png.jpg

Cześć Rani! Witam w Wikianinie od kuchni. Może się przedstawisz?

Oczywiście c; Nazywam się Dominika, chodzę do liceum na profil europejsko-językowy. W wolnych chwilach gram w gry ;p.

Co tam u Ciebie? Jak Ci idzie w szkole? W jakie gry grasz? Emoticon_wink.png

U mnie dobrze, prócz drobnych problemów ze zdrowiem. W szkolę idzie mi lepiej niż w gimnazjum co jest dziwne xd Najczęściej w Heroes, nie lubię gier przez internet.

O, świetnie to słyszeć Emoticon_happy.png! Życzę Ci jak najlepszego zdrowia, jak najlepiej przebytej szkoły i dobrej zabawy podczas gry! Czym jeszcze się zajmujesz?

Dziękuję Emoticon_laughing.png. Moim hobby jest rysowanie. Najczęściej rysuje kuce, jednak zdarza się, że narysuje, np mangę xd. Lubię też fotografować co często wykorzysują moi znajomi xd.

I z pewnością jedno z Twoich hobby to Wikia, zgadłem? Emoticon_silly.png

Owszem. Przecież gdyby to nie było moim hobby, nie była bym adminem na 3 wikiach.

O, czyli zgadłem. Opowiedz nam, jak to wszystko się zaczęło? Jak to usłyszałem na jednym czacie - "od zera do admireła"

Jasnowidz Emoticon_laughing.png. Moją pierwszą Wiki, na którą dołączyłam była o Fineaszu i Ferbie. Tam w sumie nauczyłam się wszystkiego. Dano mi uprawnienia za mój ogromny wkład i zaczęłam "rozszerzać' swoją wiedzę. Emoticon_happy.png

Jak Ci idzie rozszerzenie Twojej wiedzy? (-:

O Wiki wiem coraz więcej. Kiedyś nie wiedziałam, że są użytkownicy o uprawnieniach rollbacka ;X.

Heh, każdy kiedyś stawiał swoje pierwsze kroki. Z projektami identyfikuje Cię Twoja nazwa użytkownika i avatar - dlaczego tak się nazwałaś? Czy jesteś związana z Twoim avatarem?

Kiedyś oglądałam filmy Bollywood i wymyślając nick na Wiki użyłam imienia aktorki - Rani Mukherjee c: 19 to moja ulubona liczba, a by nie mieć nicku z samą nazwą i liczbą dodałam xx Emoticon_silly.png Awatar sama narysowałam.

Muszę przyznać, że avatar wyszedł Ci nieźle Emoticon_%3BD.png . Widzę, że masz talent. Jako, że jesteś już jakiś czas na Wikii, chciałbym Cię Ciebie spytać o Twoją opinię o niej - co w niej lubisz, a co Ci się nie podoba, wręcz odpycha Cię od niej? Masz może jakieś pomysły, które pracownicy Wikii powinni wcielić w życie?

Dziękuję, choć uważam osobiście, że powinnam popracować nad cieniami c: W Wiki lubię to, że nie jest nudna. Zawsze się coś na niej dzieje. Pisząc artykuły (na jednej z Wiki mam artykuł, który przekracza 100 tys. bajtów ) ćwiczymy przecież pisownię, a ja chciałabym zostać nadal dziennikarką Emoticon_silly.png. Co odpycha, trudno powiedzieć. Może częste wizyty trolli i spamerów. Raczej nie mam pomysłów co dodać do Wiki, zostawie to specjalistom na CS c:.

Emoticon_happy.png . Na pewno zgodzisz się z tym, że na Wikii nie jest nudno, bo istnieje na niej gigantyczna społeczność. No właśnie - co o niej myślisz? Co jest w naszej społeczności fajnego i ciekawego, a jakie ma ona wady?

Gdyby nie społeczność, nie miał by przecież kto pracować na Wiki. To właśnie ona ją tworzy, wszystko zawdzięczamy dzięki niej. W społeczności znajdujemy również wspaniałych ludzi, z którymi mamy wiele wspólnego c: O wadach mogę powiedzieć jedno - czasami zdarzają się oszuści.

Już nieco kończąc temat Wikii, chcę Cię spytać o jeszcze jedną rzecz. Masz zamiar coś osiągnąć na Wikii? Z czym wiążesz swoją przyszłość?

Nie mam konkretnego celu. Dopóki mam co robić, jestem tu. Czas pokaże, kiedy moja działalność na Wiki dobiegnie końca.

Właśnie przypomniało mi się o tym, że zbliżają się wakacje! Czekasz na nie z utęsknieniem Emoticon_%3BD.png? Masz jakieś plany w związku z nimi?

Bardzo Emoticon_laughing.png. W wakacje mogę odetchnąć z ulgą, bo w szkole nie mam na to czasu... Mam dużo planów, jednym z nich jest wyjazd nad morze.

O, to życzę miłych wakacji Emoticon_wink.png. Masz jakieś pytania, na które chcesz odpowiedzieć, a które tu nie padły?

Według mnie odpowiedziałam na wystarczającą ilość pytań c:.

A więc kogo chcesz pozdrowić, Rani?

Całą społeczność MLP Wiki, wszystkich, którzy przeczytają ten wywiad a wymieniając osobno Dainavę i Sarnnę c:.

OK, dzięki za wzięcie udziału.

Nie ma za co również dziękuję. Emoticon_wink.png


I tak oto dobiegł końca wywiad z Rani19xx. Chciałbym jej ponownie podziękować za wzięcie udziału. Czytelnikom zaś dziękuję za poświęcenie tych paru minut na przeczytanie tego wywiadu i zapraszam do komentowania – z chęcią wysłucham pochwał jak i wad. Już za tydzień Pirr, nasz dawny redaktor, zmierzy się z pytaniami Wedkarskiego. To też powinno Was zaciekawić :-).

Jeżeli znasz kogoś ciekawego, z kim można by przeprowadzić interesujący wywiad, czekamy na nominacje tutaj!

Pozdrawiam, Pio387 Dyskusja

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki