FANDOM

Pirr

 • Mieszkam w Poland
 • Urodziny 4 październik
 • Moje zajęcie Editing
 • Jestem Male
 • Pirr

  Witam w kolejnej odsłonie serii blogowej "Wikianin od kuchni",

  Z tej strony Piotrek, szerzej znany jako Pirr. W dniu dzisiejszym publikuję swój ostatni wywiad z tej serii. Pragnę przybliżyć w nim sylwetkę znanego zaufanego członka społeczności.

  Nim przejdę do sedna tej notki na blogi, pragnę podziękować Wam - czytelnikom - za wyrozumiałość i pozytywne przyjęcie mojej inicjatywy. Dziękuję za te wszystkie dyskusje na czacie, dotyczące kształtu projektu. Niestety nie mam wystarczająco dużo czasu, by sprostać nauce w klasie technikalnej i waszym wymaganiom ws. "Wikianina od kuchni". Szerzej o powodach rezygnacji napisałem w tym wątku. Mam nadzieję, że zostawiam projekt w dobrych rękach.

  Przechodząc do sedna wpisu, pragnę przedstawiam wam ostatnią…

  Czytaj całość >
 • Pirr

  Witajcie, koledzy Wikianie,

  jak zaznaczyłem pod jednym z wpisów planuję zakończyć swój wkład w Wikianina od kuchni. Nie będę powtarzał tego, co tam napisałem. Wspomnę tylko, że powodem są mocno skurczone zasoby czasowe i "afery", jakie wokół tej serii robiłem. Ostateczną decyzję pozostawiam Wam:

  • czy zakończyć wkład w projekt? Permanentnie czy na określony czas? Jaki?
  • kto ma dołączyć do projektu?
  • jakie zmiany, względem sposobu pisania serii, chcieliście zobaczyć?

  Pozdrawiam,

  Czytaj całość >
 • Pirr

  Witam w kolejnej odsłonie serii blogowej "Wikianin od kuchni",

  Z tej strony Piotrek, szerzej znany jako Pirr. W dniu dzisiejszym publikuję swój kolejny wywiad. Pragnę przybliżyć w nim sylwetkę znanego zaufanego członka społeczności.

  Przechodząc do sedna wpisu, pragnę przedstawić Wam kolejną osobę, która trudziła się z moimi pytaniami. Jest nią dosyć znana osoba w naszej społeczności, głównie jako biurokrata Bleach Wiki i Sword Art Online Wiki| . Tak, chodzi mi o Baakamono.

  Poznajmy go!


  1. Powiedz coś o sobie...

  Dzień dobry, jestem Baakamono.

  2. Czym się zajmujesz na co dzień?

  Prowadzę niezwykle zwyczajne życie licealisty.

  3. Czym się interesujesz?

  Różnie. Począwszy od oglądania dobrych anime/czytania dobrych mang, aż po aktywne formy wypoczynku.

  4. J…


  Czytaj całość >
 • Pirr

  Witam w kolejnej odsłonie serii blogowej "Wikianin od kuchni",

  Z tej strony Piotrek, szerzej znany jako Pirr (dawniej Piteeek). W dniu dzisiejszym publikuję swój kolejny wywiad. Pragnę przybliżyć w nim sylwetkę znanego zaufanego członka społeczności.

  Nim przejdę do właściwej części wpisu, pragnę podziękować użytkownikowi Baakamono za przekazanie pytań w miejsce buntującej się Specjalna:Email.

  Dodatkowo pragnę poinformować, że Wedkarski zostaje współtwórcą serii. Pierwszy wpis owego użytkownika zostanie opublikowany niebawem.

  Przechodząc do sedna wpisu, pragnę przedstawić Wam kolejną osobę, która trudziła się z moimi pytaniami. Jest nią dosyć znana osoba w naszej społeczności, żywy jej symbol, mieszkający obecnie w tzw. Gwieździe Gnieździe Śmier…

  Czytaj całość >
 • Pirr

  Witajcie, koledzy Wikianie,

  chciałbym was przeprosić za dzisiejsze tragiczne mieszanie w kwestii nominowania użytkowników. Już zrozumiałem mój błąd, ale niestety to nie pierwszy mój tego typu wybryk. Nie zdziwię się jak tą serię przejmie inny użytkownik i/lub zostanę zablokowany, bo przecież - ile można znosić takie mieszanie?

  Pozdrawiam,

  Czytaj całość >