FANDOM


Na początku miał być news – ale stwierdziłem, że chamski nie jestem, a blogi Wikii wreszcie do czegoś się przydadzą.

Będzie to krótkie podsumowanie minionego tygodnia – pomijając mimo wszystko prace nad botem aktualizującym rankingi Wikii, bo nie można go wyśmiać. I raczej śledziłem wydarzenia pilnie – jeśli ktoś znajdzie jeszcze coś ciekawszego, to niech dopisze w komentarzu.

Trzecie miejsce zostawię sobie na koniec, bo może być fajną puentą, od pierwszego też nie zacznę. Drugie miejsce będzie dla starego „przyjaciela” Szoferki, zresztą całej Nonsensopedii, Ptoka Bentonicznego. Na forum projektu Ptok określił jednego z biurokratów „największym nierobem na całej Nonsensopedii”, nie wiedząc... że wykonał on ostatnich 100 edycji w najkrótszym czasie ze wszystkich sysopów. Dla Ptoka to nie jedyna wpadka w karierze, natomiast jedna z fajniejszych.

Pierwsze miejsce zdecydowanie dla Sailor Moon. Zaglądałem w tym tygodniu na tę wiki nie raz, czekając na tysięczny artykuł. Wreszcie się pojawił... w takiej formie. Potem ktoś jeszcze stuba do tego dodał. Z całym szacunkiem dla edytorek projektu – przydałaby się jakaś aktywna adminka. No i miałem pisać o Sailor Moon artykuł na ten jubileusz, ale jak zobaczyłem artykuł, to się rozmyśliłem...

Na koniec trzecie miejsce, cytat z #wikia:
<FDH> !seen Wikia_is_Fast
<GreenReaper> Last seen: No match

I wszystko wiadomo...