Fandom

Wikia Polska

Komentarz1

Aktualizacja techniczna 03.12.2013

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Oto lista ostatnich aktualizacji na Wikii. Aktualizacje odbywają się w każdą środę. Należy pamiętać, że każdego tygodnia poprawiamy wiele małych błędów. Ta lista jedynie zawiera większe zmiany.

Nowe funkcje

  • Skórka mobilna Wikii otrzyma nowy wygląd i kilka nowych funkcji. Wkrótce pojawi się więcej informacji o tej zmianie.
  • Podgląd w elastycznym układzie umożliwia teraz zobaczenie jak strona wyglądać będzie także w skórce mobilnej.

Naprawione błędy

  • Zawartość paska narzędzi u dołu strony była maksymalnie przesunięta do lewej strony.
  • W Aktywności na wiki, linki do stron użytkowników czasem kierowały do tablic wiadomości użytkowników, nawet jeśli tablice nie były włączone na danej wiki. Dziękujemy naszym wolontariuszom za rozwiązanie tego problemu.
  • Linki do tablic użytkowników nie działały poprawnie na Specjalna:Wkład. Dziękujemy naszym wolontariuszom za rozwiązanie tego problemu.

Inne istotne zmiany

Na http://report.wikia.net pojawiają się raporty z zestawieniem zmian kodu Wikii. Raporty zawierają zarówno duże jak i małe zmiany w plikach .css, .scss, .tmpl.php, .html, .sass i .mustache.

Znane błędy

  • Są problemy z poprawnym przesuwaniem zawartości Specjalna:CSS na tabletach w orientacji poziomej.

Pytania? Uwagi? Zostaw je poniżej. Jeśli chcesz zgłosić błąd, napisz komentarz lub prześlij za pomocą Specjalna:Kontakt.

Więcej w Fandom

Losowa wiki