Fandom

Wikia Polska

Komentarze8

Aktualizacja techniczna 08.10.2013

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Oto lista ostatnich aktualizacji na Wikii. Aktualizacje odbywają się w każdą środę. Należy pamiętać, że każdego tygodnia poprawiamy wiele małych błędów. Ta lista jedynie zawiera większe zmiany.

Naprawione błędy

  • Więcej poprawek dla błędu powodującego pojawianie się wiadomości na tablicy "Empty". Skontaktuj się z nami, jeśli po aktualizacji natkniesz się na kolejny przykład tego problemu.
  • Bloki <pre> w przeglądarce Chrome nie wyświetlały się poprawnie.
  • Linki do zrzutów bazy danych ponownie działają jak powinny.

Inne istotne zmiany

Na http://report.wikia.net pojawiają się raporty z zestawieniem zmian kodu Wikii. Raporty zawierają zarówno duże jak i małe zmiany w plikach .css, .scss, .tmpl.php, .html, .sass i .mustache.

  • Aby poprawić szybkość ładowania się zawartości stron, prawy panel ładowany będzie z wykorzystaniem lazy loading, czyli podobnie jak obecnie ładują się sekcje z komentarzami.

Pytania? Uwagi? Zostaw je poniżej. Jeśli chcesz zgłosić błąd, napisz komentarz lub prześlij za pomocą Specjalna:Kontakt.

Więcej w Fandom

Losowa wiki