Fandom

Wikia Polska

Komentarze7

Aktualizacja techniczna 10.09.2013

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Oto lista ostatnich aktualizacji na Wikii. Aktualizacje odbywają się w każdą środę. Należy pamiętać, że każdego tygodnia poprawiamy wiele małych błędów. Ta lista jedynie zawiera większe zmiany.

Naprawione błędy

  • Powiadomienia o dodanych kategoriach, obrazach, filmach i otrzymanych odznaczeniach ponownie pojawią się w Specjalna:Aktywność na wiki.
  • Kreator motywu umożliwiał dodanie pustego pola jako logo tekstowego, co powodowało problemy z nawigacją po wiki.
  • Niezarejestrowani użytkownicy nie zawsze otrzymywali powiadomienie o wiadomości zostawianej na ich stronie dyskusji.
  • Darwin: Lista użytkowników przebywających na czacie znajdująca się w module czatu w prawym panelu blokowała ikonkę przewijania.

Inne istotne zmiany

  • Listy administratorów, znajdujące się na stronie głównej Wikii i w WAM, sortowane będą według aktywności użytkowników.
  • Aby ostatecznie rozwiązać problem z nagłówkami forum zasłaniającymi licznik wątków, nazwa wiki została usunięta z nagłówka. Administratorzy mogą dostosować nagłówek poprzez edycję strony MediaWiki:Forum-specialpage-heading.
  • Aplikacja GameGuides v1 nie jest już wspierana. Użytkownicy chcący cieszyć się jej pełną funkcjonalnością powinni zaktualizować ją do najnowszej wersji.
  • Polscy użytkownicy w końcu doczekają się własnej wersji strony głównej Wikii, która zamieszka pod adresem pl.wikia.com. Wkrótce pojawi się więcej informacji.

Aktualizacje CSS

  • Na http://report.wikia.net pojawiać się będzie aktualizowany każdego poniedziałku raport z zestawieniem zmian kodu Wikii. Raport zawierać będzie zarówno duże jak i małe zmiany w plikach .css, .scss, .tmpl.php, .html, .sass i .mustache. Raport może być przydatny dla użytkowników korzystających na wiki z własnych modyfikacji CSS lub JS.

Pytania? Uwagi? Zostaw je poniżej. Jeśli chcesz zgłosić błąd, napisz komentarz lub prześlij za pomocą Specjalna:Kontakt.

Więcej w Fandom

Losowa wiki