Fandom

Wikia Polska

Komentarze6

Aktualizacja techniczna 13.03.2012

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Oto lista ostatnich aktualizacji na Wikii. Aktualizacje odbywają się w każdą środę, należy pamiętać, że każdego tygodnia poprawiamy wiele małych błędów. Ta lista zawiera większe aktualizacje.

Nowe funkcje

  • Udostępniamy mini-edytor dla Tablicy Wiadomości, który zawierać będzie podstawowe narzędzia edycji wiadomości, zarówno w trybie wizualnym jak i źródłowym. W najbliższym czasie mini-edytor zostanie włączony na Community Test Wiki, a wkrótce potem na pozostałych wiki z włączoną Tablicą.

Naprawione błędy

  • Emotikony ponownie działają na czacie.
  • Problemy związane z brakiem aktualizacji lokalnych stron JS i CSS zostały rozwiązane.

Inne istotne zmiany

  • Wprowadzamy szereg zmian do czatu, aby zapewnić jego stabilność. Poprzednio, nawet jeżeli na ułamek sekundy utracono połączenie z Internetem, użytkownik był wylogowywany z czatu. To często powodowało zalewanie okna czatu wiadomościami o opuszczeniu/wejściu na czat. Po wejściu w życie poprawek, czat przez 15 sekund będzie oczekiwał na ponowne zalogowanie użytkownika, zanim wyświetli wiadomość o opuszczeniu przez niego kanału. Będziemy uważnie przyglądać się temu rozwiązaniu i wprowadzać inne ulepszenia.

Znane błędy

Pytania? Uwagi? Zostaw je poniżej. Jeśli chcesz zgłosić błąd, napisz komentarz lub prześlij za pomocą Specjalna:Kontakt.

Więcej w Fandom

Losowa wiki