FANDOM


Oto lista ostatnich aktualizacji na Wikii. Aktualizacje odbywają się w każdą środę, należy pamiętać, że każdego tygodnia poprawiamy wiele małych błędów. Ta lista zawiera większe aktualizacje.

Nowe funkcje

  • Udostępniamy mini-edytor dla Tablicy Wiadomości, który zawierać będzie podstawowe narzędzia edycji wiadomości, zarówno w trybie wizualnym jak i źródłowym. W najbliższym czasie mini-edytor zostanie włączony na Community Test Wiki, a wkrótce potem na pozostałych wiki z włączoną Tablicą.

Naprawione błędy

  • Emotikony ponownie działają na czacie.
  • Problemy związane z brakiem aktualizacji lokalnych stron JS i CSS zostały rozwiązane.

Inne istotne zmiany

  • Wprowadzamy szereg zmian do czatu, aby zapewnić jego stabilność. Poprzednio, nawet jeżeli na ułamek sekundy utracono połączenie z Internetem, użytkownik był wylogowywany z czatu. To często powodowało zalewanie okna czatu wiadomościami o opuszczeniu/wejściu na czat. Po wejściu w życie poprawek, czat przez 15 sekund będzie oczekiwał na ponowne zalogowanie użytkownika, zanim wyświetli wiadomość o opuszczeniu przez niego kanału. Będziemy uważnie przyglądać się temu rozwiązaniu i wprowadzać inne ulepszenia.

Znane błędy

Pytania? Uwagi? Zostaw je poniżej. Jeśli chcesz zgłosić błąd, napisz komentarz lub prześlij za pomocą Specjalna:Kontakt.