Fandom

Wikia Polska

Komentarze15

Aktualizacja techniczna 18.06.2013

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Oto lista ostatnich aktualizacji na Wikii. Aktualizacje odbywają się w każdą środę. Należy pamiętać, że każdego tygodnia poprawiamy wiele małych błędów. Ta lista jedynie zawiera większe aktualizacje.

Naprawione błędy

  • Strony użytkowników na www.wikia.com będą teraz przekierowywane na community.wikia.com.
  • Poprawiono sposób w jaki działa sekcja "Wykorzystanie na stronach" na stronach plików, aby zawierała także odwołania do plików znajdujących się w komentarzach i wątkach na forach.
  • Edytowanie sekcji przy wyłączonym edytorze wizualnym powodowało dodawanie się dodatkowych pustych linii pomiędzy sekcjami.

Inne istotne zmiany

  • Skrypt konwertujący istniejące znaczniki youtube na strony plików (wspomniany w ubiegłym tygodniu) został uruchomiony 17 czerwca.
  • W marcu wspominaliśmy o tym, że Twitter zmienia swój API, który został ostatecznie wycofany i wspierany będzie już jedynie nowy format. Więcej o zmianie dowiedzieć się można na stronach dokumentacji Twittera. Jeśli wtyczka Twittera na Twojej wiki przestała działać, zajrzyj na strony pomocy aby uzyskać więcej informacji o tym jak przejść na nowy standard.

Znane błędy

  • Przy wyłączonym edytorze wizualnym, wybranie tekstu znajdującego się w obszarze tekstowym na tablicach lub forach powoduje powiększenie się tego obszaru o około 20px za każdym razem, gdy proces ten jest powtarzany.

Pytania? Uwagi? Zostaw je poniżej. Jeśli chcesz zgłosić błąd, napisz komentarz lub prześlij za pomocą Specjalna:Kontakt.

Więcej w Fandom

Losowa wiki