FANDOM


Oto lista ostatnich aktualizacji na Wikii. Aktualizacje odbywają się w każdą środę. Należy pamiętać, że każdego tygodnia poprawiamy wiele małych błędów. Ta lista jedynie zawiera większe aktualizacje.

Naprawione błędy

  • Strony użytkowników na www.wikia.com będą teraz przekierowywane na community.wikia.com.
  • Poprawiono sposób w jaki działa sekcja "Wykorzystanie na stronach" na stronach plików, aby zawierała także odwołania do plików znajdujących się w komentarzach i wątkach na forach.
  • Edytowanie sekcji przy wyłączonym edytorze wizualnym powodowało dodawanie się dodatkowych pustych linii pomiędzy sekcjami.

Inne istotne zmiany

  • Skrypt konwertujący istniejące znaczniki youtube na strony plików (wspomniany w ubiegłym tygodniu) został uruchomiony 17 czerwca.
  • W marcu wspominaliśmy o tym, że Twitter zmienia swój API, który został ostatecznie wycofany i wspierany będzie już jedynie nowy format. Więcej o zmianie dowiedzieć się można na stronach dokumentacji Twittera. Jeśli wtyczka Twittera na Twojej wiki przestała działać, zajrzyj na strony pomocy aby uzyskać więcej informacji o tym jak przejść na nowy standard.

Znane błędy

  • Przy wyłączonym edytorze wizualnym, wybranie tekstu znajdującego się w obszarze tekstowym na tablicach lub forach powoduje powiększenie się tego obszaru o około 20px za każdym razem, gdy proces ten jest powtarzany.

Pytania? Uwagi? Zostaw je poniżej. Jeśli chcesz zgłosić błąd, napisz komentarz lub prześlij za pomocą Specjalna:Kontakt.