Fandom

Wikia Polska

Komentarze4

Aktualizacja techniczna 24.09.2013

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Oto lista ostatnich aktualizacji na Wikii. Aktualizacje odbywają się w każdą środę. Należy pamiętać, że każdego tygodnia poprawiamy wiele małych błędów. Ta lista jedynie zawiera większe zmiany.

Naprawione błędy

  • Niektórzy użytkownicy otrzymywali powiadomienia e-mailowe nawet gdy wyłączyli wszystkie z nich w preferencjach.
  • Korzystanie z paska globalnej nawigacji w przeglądarce IE8 nie działało jak należy.
  • Kliknięcie na miniaturkę obrazu na stronie pliku w sekcji "Wykorzystanie na stronach" kierowało na stronę "Undefined".
  • Darwin: Sugerowanie linków nie działało w paskach wyszukiwania znajdujących się w prawym panelu.

Inne istotne zmiany

Na http://report.wikia.net pojawiają się aktualizowane każdego poniedziałku raporty z zestawieniem zmian kodu Wikii. Raporty zawierają zarówno duże jak i małe zmiany w plikach .css, .scss, .tmpl.php, .html, .sass i .mustache.

  • Obserwowane wątki na forum i tablicach będą teraz pogrubione w ostatnich zmianach, jak pozostałe obserwowane strony. TK-999, jeden z naszych wolontariuszy rozwiązał ten problem.

Znane błędy

  • Administratorzy automatycznie przestają obserwować wątek gdy go wyróżniają lub usuwają wyróżnienie.

Pytania? Uwagi? Zostaw je poniżej. Jeśli chcesz zgłosić błąd, napisz komentarz lub prześlij za pomocą Specjalna:Kontakt.

Więcej w Fandom

Losowa wiki