FANDOM


Oto lista ostatnich aktualizacji na Wikii. Aktualizacje odbywają się w każdą środę. Należy pamiętać, że każdego tygodnia poprawiamy wiele małych błędów. Ta lista jedynie zawiera większe aktualizacje.

Naprawione błędy

  • Wyniki wyszukiwania dokładnych fraz nie zawierały w nagłówku przestrzeni nazw danej strony.
  • Moduł aktywności na forum aktualizowany był razem z każdą, nawet najmniejszą zmianą na forum. Obecnie jedynie tworzenie nowych wątków i dodawanie odpowiedzi spowoduje zaktualizowanie listy.

Inne istotne zmiany

  • Skrypt konwertujący znaczniki youtube do formatu plików zakończył pracę. Około 34 000 znaczników zostało skonwertowanych, a większość edycji na stronach zasiliła konto WikiaBota.
  • W aktualizacji z 23 kwietnia wspomniano o dodatkowej funkcjonalności wyszukiwarki na Community Central, która zwraca tam jedną wiki związaną z wyszukiwaną frazą. Dzisiaj taka funkcjonalność pojawiła się także na Centrum Społeczności. Przykładowo, wyszukując frazę "Elder Scrolls", w wyniku wyszukiwania pojawi się link do Elder Scrolls Wiki. Takie wyszukiwanie ma jeszcze pewne problemy (obraz reprezentujący wiki nie jest ładowany, opis wiki nie jest pobierany z odpowiedniej strony, a kategoria wiki nie jest przetłumaczona), ale problemy te powinny zniknąć wkrótce.

Znane błędy

  • Logo węższe niż 250px są rozciągnięte w okienku czatu.

Pytania? Uwagi? Zostaw je poniżej. Jeśli chcesz zgłosić błąd, napisz komentarz lub prześlij za pomocą Specjalna:Kontakt.