Fandom

Wikia Polska

Komentarze3

Aktualizacja techniczna 25.06.2013

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Oto lista ostatnich aktualizacji na Wikii. Aktualizacje odbywają się w każdą środę. Należy pamiętać, że każdego tygodnia poprawiamy wiele małych błędów. Ta lista jedynie zawiera większe aktualizacje.

Naprawione błędy

  • Wyniki wyszukiwania dokładnych fraz nie zawierały w nagłówku przestrzeni nazw danej strony.
  • Moduł aktywności na forum aktualizowany był razem z każdą, nawet najmniejszą zmianą na forum. Obecnie jedynie tworzenie nowych wątków i dodawanie odpowiedzi spowoduje zaktualizowanie listy.

Inne istotne zmiany

  • Skrypt konwertujący znaczniki youtube do formatu plików zakończył pracę. Około 34 000 znaczników zostało skonwertowanych, a większość edycji na stronach zasiliła konto WikiaBota.
  • W aktualizacji z 23 kwietnia wspomniano o dodatkowej funkcjonalności wyszukiwarki na Community Central, która zwraca tam jedną wiki związaną z wyszukiwaną frazą. Dzisiaj taka funkcjonalność pojawiła się także na Centrum Społeczności. Przykładowo, wyszukując frazę "Elder Scrolls", w wyniku wyszukiwania pojawi się link do Elder Scrolls Wiki. Takie wyszukiwanie ma jeszcze pewne problemy (obraz reprezentujący wiki nie jest ładowany, opis wiki nie jest pobierany z odpowiedniej strony, a kategoria wiki nie jest przetłumaczona), ale problemy te powinny zniknąć wkrótce.

Znane błędy

  • Logo węższe niż 250px są rozciągnięte w okienku czatu.

Pytania? Uwagi? Zostaw je poniżej. Jeśli chcesz zgłosić błąd, napisz komentarz lub prześlij za pomocą Specjalna:Kontakt.

Więcej w Fandom

Losowa wiki