Fandom

Wikia Polska

Komentarze3

Aktualizacja techniczna 27.03.2012

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Oto lista ostatnich aktualizacji na Wikii. Aktualizacje odbywają się w każdą środę, należy pamiętać, że każdego tygodnia poprawiamy wiele małych błędów. Ta lista zawiera większe aktualizacje.

Nowe funkcje

  • Udostępniamy małą, ale ciekawą, nową funkcję. Nazywa się "CategoryIntersection" i pozwala w łatwy sposób generować listy stron należących do kilku kategorii. Na LyricWiki można przetestować to rozszerzenie. Jeśli chcesz włączyć je na swojej wiki, napisz na Specjalna:Kontakt.

Naprawione błędy

  • Używanie linków zewnętrznych wewnątrz znaczników imagemap generowało błąd i uniemożliwiało poprawne działanie tego rozszerzenia.
  • Użytkownicy korzystający z przeglądarki Google Chrome chcący edytować nie będąc zalogowanymi, byli, po zalogowaniu, przekierowywani do samego artykułu zamiast do okna edycji.
  • Magiczne słowo __NEWSECTIONLINK__ powinno działać także w przestrzeni nazw "Forum".

Inne istotne zmiany

  • Jako, że licznik odwiedzin w Panelu Administratora nie działa już od jakiegoś czasu poprawnie, tymczasowo wyłączamy jego funkcjonalność i dodajemy komunikat informujący o tym, aby uniknąć nieporozumień. Pracujemy nad naprawieniem tego problemu.
  • Okno edytora zacznie poprawnie wyświetlać gradienty na niektórych elementach interfejsu w przeglądarkach Internet Explorer i Opera.

Znane błędy

  • Listy wpisów na blogach powinny automatycznie dodawać nowe wpisy w ciągu 24 godzin, jednak widzimy, że czasem trwa to dłużej.
  • Przycisk "Zapisz, Zakończono" w Kreatorze Motywu czasem nie działa poprawnie i uniemożliwia poprawne wyjście z aplikacji.

Pytania? Uwagi? Zostaw je poniżej. Jeśli chcesz zgłosić błąd, napisz komentarz lub prześlij za pomocą Specjalna:Kontakt.

Więcej w Fandom

Losowa wiki