Fandom

Wikia Polska

Komentarze11

Aktualizacja techniczna 30.07.2013

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Oto lista ostatnich aktualizacji na Wikii. Aktualizacje odbywają się w każdą środę. Należy pamiętać, że każdego tygodnia poprawiamy wiele małych błędów. Ta lista jedynie zawiera większe zmiany.

Naprawione błędy

  • Galerie nie byłby wyświetlane poprawnie w wątkach na forum.
  • Link znajdujący się w notce o licencji w oknie edytora powinien być wyświetlany poprawnie. Podobny problem dotknął także tekstu niektórych publikowanych komentarzy na blogach.
  • Lista na Specjalna:Linkujące kończyła się gdy pojawił się na niej link do tablicy lub forum.

Inne istotne zmiany

  • Obrazy dobierane do sekcji "Podobne strony" będą musiały mieć minimalne wymiary 200x200px, w przeciwieństwie do poprzednich 75x75px (dowiedz się więcej o tym jak to działa).
  • Specjalna:Zerwane przekierowania nie będzie zawierać już odnośników do stron zawierających przekierowania interwiki.

Aktualizacje CSS

  • Nowa sekcja w aktualizacjach technicznych! Zawierać będzie istotne zmiany stylów strony. W ciągu kilku tygodni, dodamy także link do raportu zawierającego szczegółowe zestawienie mniejszych zmian CSS/HTML, które pojawiają się na Wikii z każdą aktualizacją.

Pytania? Uwagi? Zostaw je poniżej. Jeśli chcesz zgłosić błąd, napisz komentarz lub prześlij za pomocą Specjalna:Kontakt.

Więcej w Fandom

Losowa wiki