Fandom

Wikia Polska

Komentarze6

Darwin: Podgląd w elastycznym układzie

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Dziś zakończyliśmy prace nad ostatnim elementem pierwszego etapu projektu Darwin - poglądzie w elastycznym układzie. Narzędzie to pozwala na podejrzenie tego jak wyglądać będzie edytowany artykuł w minimalnej i maksymalnej elastycznej rozdzielczości, jak i rozdzielczości obecnie wykorzystywanej przez użytkownika.

DarwinPodgląd.png
Opcja ta dostępna będzie w górnym lewym rogu okienka podglądu na każdej wiki z włączonym elastycznym układem. Jak nowe opcje podglądu działają zobaczyć można na Community Test Wikia. Jak wspomniano w webinarze o Darwinie i na Forum, pracujemy obecnie nad rozwiązaniem błędów i wdrażaniem w życie pomysłów związanych z nowym, elastycznym układem i narzędziem Specjalna:CSS. Dajcie nam znać co sądzicie o wszystkich elementach etapu "Fluid".

Myślimy nad tym kiedy elastyczny układ i powiązane z nim elementy gotowe będą na włączenie na większej ilości wiki. Wkrótce pojawi się także więcej informacji o dalszych krokach ewolucji Wikii.

Pytania? Uwagi? Zostaw je poniżej. Jeśli chcesz zgłosić błąd, napisz komentarz lub prześlij za pomocą Specjalna:Kontakt.

Więcej w Fandom

Losowa wiki