FANDOM


Dziś zakończyliśmy prace nad ostatnim elementem pierwszego etapu projektu Darwin - poglądzie w elastycznym układzie. Narzędzie to pozwala na podejrzenie tego jak wyglądać będzie edytowany artykuł w minimalnej i maksymalnej elastycznej rozdzielczości, jak i rozdzielczości obecnie wykorzystywanej przez użytkownika.

DarwinPodgląd
Opcja ta dostępna będzie w górnym lewym rogu okienka podglądu na każdej wiki z włączonym elastycznym układem. Jak nowe opcje podglądu działają zobaczyć można na Community Test Wikia. Jak wspomniano w webinarze o Darwinie i na Forum, pracujemy obecnie nad rozwiązaniem błędów i wdrażaniem w życie pomysłów związanych z nowym, elastycznym układem i narzędziem Specjalna:CSS. Dajcie nam znać co sądzicie o wszystkich elementach etapu "Fluid".

Myślimy nad tym kiedy elastyczny układ i powiązane z nim elementy gotowe będą na włączenie na większej ilości wiki. Wkrótce pojawi się także więcej informacji o dalszych krokach ewolucji Wikii.

Pytania? Uwagi? Zostaw je poniżej. Jeśli chcesz zgłosić błąd, napisz komentarz lub prześlij za pomocą Specjalna:Kontakt.