FANDOM


Przez ostanie kilka miesięcy wiele mówiliśmy o nowym, elastycznym układzie stron na Wikii, dając możliwość obejrzenia i wypróbowania go na żywo. Nadeszła pora na postawienie kolejnego kroku. W środę 4 grudnia, elastyczny układ zostanie włączony globalnie.

Darwin Fluid

W tej samej aktualizacji, włączony zostanie także nowy widok podglądu, Specjalna:CSS i niedawno zaktualizowany kreator motywu. Bardzo cieszymy się, że możemy zaproponować użytkownikom te zmiany i powoli podsumowywać pierwszy etap projektu Darwin.

Przejrzeć najistotniejsze zmiany możesz na stronie pomocy Darwina, a tutaj znajdziesz wskazówki dotyczące dostosowania swojej wiki do nowego wyglądu.

Z chęcią włączymy elastyczny układ już teraz na każdej wiki, która tego zapragnie. Administrator może przesłać zapytanie poprzez Specjalna:Kontakt i skontaktujemy się z nim/nią, gdy nowe funkcjonalności zostaną włączone (powinno to potrwać nie dłużej niż 1 dzień roboczy). Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie aby po prostu odczekać do 4 grudnia.

Jeśli znasz już treści strony pomocy i nasze wskazówki i potrzebujesz pomocy przy dostosowaniu własnej wiki, możesz opisać swój problem tutaj, a chętnie pomożemy.

Dziękujemy wszystkim, którzy przesyłali nam swoje opinie, zgłaszali błędy i pomagali przy wczesnych testach. Nie udałoby nam się dojść do tego miejsca bez Waszego wsparcia!

Uwaga: Nowy VisualEditor nie jest częścią aktualizacji, która pojawi się 4 grudnia.

Pytania? Uwagi? Zostaw je poniżej. Jeśli chcesz zgłosić błąd, napisz komentarz lub prześlij za pomocą Specjalna:Kontakt.