FANDOM


Fireworks

W życiu każdej wiki, przychodzi czasem czas na drobne poprawki ;) Część z Was zauważyła już zapewne (a inni zauważą po odświeżeniu pamięci podręcznej) kilka wizualnych zmian w Centrum Społeczności - nowe logo, tło i kolory motywu. Elementy te, utrzymane w oficjalnych kolorach Wikii, pozwolą ujednolicić skórki wszystkich największych central społeczności Wikii.

Nowe tło stworzone zostało z myślą o projekcie Darwin i jego głównym tematem jest konwersacja - czyli to co jest także głównym celem naszej wiki. Użytkownicy pomagają sobie nawzajem, spotykają się aby dowiedzieć się o nowościach i podyskutować o swoich ulubionych wiki. Centrum Społeczności to miejsce spotkań doświadczonych Wikian z tymi, stawiającymi pierwsze kroki. Mamy nadzieję, że nowe tło lepiej odda ducha wiki.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki