FANDOM


Log-in logowanie

Oto nowe okienko logowania!

Część z Was zauważyła zapewne nowe okienka logowania i tworzenia konta. Przeszły one ostatnio gruntowną przebudowę aby zapewnić możliwie prosty, szybki i intuicyjny sposób logowania się i rejestracji. Oto kilka faktów o tej aktualizacji:

Logowanie

Okienko logowania pojawiać się będzie obecnie jako rozwijane menu na globalnym pasku nawigacyjnym. Zapewnia to szybkość i prostotę procesu i wymaga jedynie kilku kliknięć, które nie wymuszają konieczności zamknięcia przeglądanego artykułu. Okienko jest także spójne ze stylem reszty strony.

Rejestracja

Log-in rejestracja

Strona rejestracji z dumą prezentuje logo Twojej wiki

Jak w przypadku logowania, staraliśmy się, aby proces rejestracji był możliwe efektywny i wygodny. Zmniejszyliśmy ilość wymaganych do wypełnienia pól minimalizując czas potrzebny do założenia konta. Uznaliśmy, że nowi użytkownicy już od początku powinni wiedzieć na jakiej wiki się rejestrują, widząc jej układ kolorystyczny i logo w trakcie rejestracji.

Potwierdzenia E-mail

Wraz z tymi zmianami nowi użytkownicy będą musieli potwierdzić swój adres e-mail zanim ich konto zostanie utworzone.

Jak zmieni to Twoje doświadczenie na Wikii? Jeśli już posiadasz konto, nic się nie zmieni. Jednak zmiana adresu e-mail wymagać będzie potwierdzenia.

Uważamy, że potwierdzone adresy e-mail pomagają nam pomóc Tobie. Jeśli zapomnisz hasła, możemy Ci je przesłać. Jeśli ktoś edytuje stronę, którą obserwujesz, możemy Cię o tym poinformować jeśli zechcesz. Korzystanie w powiadomień e-mail pomaga Ci być na bieżąco ze zmianami na Twojej wiki. Powiadomienia można oczywiście zupełnie wyłączyć w preferencjach.

Połącz z Facebookiem

Połączenie konta z Facebookiem jest obecnie najefektywniejszym sposobem rejestracji. Facebook już wymaga od użytkowników potwierdzenia adresu e-mail, więc to o krok mniej do wykonania aby się zarejestrować na Wikii.

Pytania? Uwagi? Zostaw je poniżej. Jeśli chcesz zgłosić błąd, napisz komentarz lub prześlij za pomocą Specjalna:Kontakt.