Fandom

Wikia Polska

Komentarze46

Pożegnanie

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Eagle.owl.arp.750pix.jpg

Sovq, IRL

Mieliśmy ostatnio na blogach kilka powitań od nowych helperów, więc, dla równowagi, pojawi się też jeden wpis pożegnalny. Wraz z nadejściem nowego roku opuszczam szacowne grono helperów.

Ostatnie dwa lata były dla mnie fantastyczną przygodą, podczas której wiele się nauczyłem i poznałem mnóstwo ciekawych osób. Jestem dumny patrząc na niektóre zadania, które udało się wykonać i z niecierpliwością czekam na dalsze etapy rozwoju Wikii. Chyba najprzyjemniejszym doświadczeniem w tym czasie, które dawało mi motywację i inspirację do dalszej pracy, był widok pełnych pasji i determinacji edytorów, którzy nierzadko poświęcali ogromne ilości czasu na budowę swoich wiki i ich społeczności - dziękuję Wam za to. Polska Wikia ma świetną społeczność i mam nadzieję, że wraz z upływem czasu, będzie ona tylko rosła.

Jako, że moje uprawnienia administratora Centrum Społeczności bezpośrednio wiązały się z funkcją helpera i przyznane zostały z pominięciem obowiązującej procedury, byłoby niesprawiedliwe gdybym je zatrzymał. Poza tym, Centrum Społeczności ma wielu innych aktywnych i pomocnych użytkowników, którzy lepiej ode mnie nadawaliby się do tej roli, gdyby zaszła potrzeba rozszerzenia administracji.

Życzę wszystkim Wesołych Świąt, Szczęśliwego Nowego Roku i przyjemnego edytowania! :)
Do zobaczenia na Wikii!

Więcej w Fandom

Losowa wiki