FANDOM


Eagle.owl.arp.750pix.jpg

Sovq, IRL

Mieliśmy ostatnio na blogach kilka powitań od nowych helperów, więc, dla równowagi, pojawi się też jeden wpis pożegnalny. Wraz z nadejściem nowego roku opuszczam szacowne grono helperów.

Ostatnie dwa lata były dla mnie fantastyczną przygodą, podczas której wiele się nauczyłem i poznałem mnóstwo ciekawych osób. Jestem dumny patrząc na niektóre zadania, które udało się wykonać i z niecierpliwością czekam na dalsze etapy rozwoju Wikii. Chyba najprzyjemniejszym doświadczeniem w tym czasie, które dawało mi motywację i inspirację do dalszej pracy, był widok pełnych pasji i determinacji edytorów, którzy nierzadko poświęcali ogromne ilości czasu na budowę swoich wiki i ich społeczności - dziękuję Wam za to. Polska Wikia ma świetną społeczność i mam nadzieję, że wraz z upływem czasu, będzie ona tylko rosła.

Jako, że moje uprawnienia administratora Centrum Społeczności bezpośrednio wiązały się z funkcją helpera i przyznane zostały z pominięciem obowiązującej procedury, byłoby niesprawiedliwe gdybym je zatrzymał. Poza tym, Centrum Społeczności ma wielu innych aktywnych i pomocnych użytkowników, którzy lepiej ode mnie nadawaliby się do tej roli, gdyby zaszła potrzeba rozszerzenia administracji.

Życzę wszystkim Wesołych Świąt, Szczęśliwego Nowego Roku i przyjemnego edytowania! :)
Do zobaczenia na Wikii!

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki