Fandom

Wikia Polska

Komentarze17

Pożegnanie z wiki

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

No cóż kiedyś na każdego przyjdzie pora, na nie przyszła właśnie teraz, po ponad trzech lata przebywania na wiki postanowiłam, że odejdę ze wszystkich wiki, na których przebywałam i pełniła funkcję administratora bądź też była zwykłym użytkownikiem :) Na wiki trafiła przypadkiem, konto założyłam dokładnie 11 lutego 2011 roku, spędziłam tu bardzo dużo czasu, poznałam niezwykłych ludzi i nauczyłam się różnych rzeczy. Od zwykłego przeciętnego użytkownika zostałam administratorem i biurokratą dużych projektów, jakiś czas później trafiłam również do szanownego grona projektantów na tej wiki. Przebywając na wiki patrzyłam jak się zmienia, jak przychodzą nowi pełni energii edytorzy i odchodzą inni. Czas mijał, a ja rozwijałam swoje zdolności do edytowania i poznawania kodów css, jednak z roku na rok przybywa mi lat i szkoła też coraz więcej czasu mi zabiera. Dziś aktualnie znajduję się w klasie maturalnej, co za tym idzie przede mną matura i egzamin zawodowy, dwa istotne egzaminy, które zaważą na moich dalszych planach życiowych. Dużo się zmieniło w moim prywatnym życiu, dlatego postanowiłam oficjalnie zakończyć moją działalność na wiki. Może kiedyś tu powrócę, jednak nie wiążę z tym zbyt wiele nadziei. Chcę podziękować wszystkim osobą, które wytrzymywały ze mną przez ten długi czas:D wszystkim społecznością poszczególnych wiki na których mogłam "pracować". Cieszę się niezmiernie z tego, że poznałam tylu uzdolnionych i ciekawych ludzi :) Dziękuje Wam i życzę dalszej wytrwałości w działalności na wiki :)

P.S. Proszę również administrację CS by usunęła w moim profilu napis Projektant :)

Więcej w Fandom

Losowa wiki