Fandom

Wikia Polska

Komentarze28

Aktualizacja techniczna 01.04.2014

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Oto lista ostatnich aktualizacji na Wikii. Aktualizacje odbywają się w każdą środę. Należy pamiętać, że każdego tygodnia poprawiamy wiele małych błędów. Ta lista jedynie zawiera większe zmiany.

Naprawione błędy

  • W narzędziach galerii brakowało opcji modyfikacji i porządkowania obrazów.
  • Ostatnia historia czatu nie była wyświetlana podczas wchodzenia na czat.

Inne istotne zmiany

Na http://report.wikia.net pojawiają się raporty z zestawieniem zmian kodu Wikii. Raporty zawierają zarówno duże jak i małe zmiany w plikach .css, .scss, .tmpl.php, .html, .sass i .mustache.

  • Moduł forum "Powiązane dyskusje" nie będzie się dłużej wyświetlać na końcu artykułów, jeśli nie istnieją żadne powiązane dyskusje. Podziękowania dla wolontariuszy.
  • Przytrzymanie CTRL/Command i kliknięcie na obraz powinno teraz otwierać stronę obrazu, zamiast lightboxa. (Dla przykładu, przytrzymując CTRL i klikając na obraz w Specjalna:Nowe_pliki powinna się otworzyć strona obrazu.)
  • Wspierane jest teraz umieszczanie filmów z Youku.

Znane błędy

  • Badamy zgłoszenia od użytkowników, którzy losowo, tymczasowo są wylogowywani z ich kont. Daj nam znać jeśli spotkałeś się z tym problemem.

Pytania? Uwagi? Zostaw je poniżej. Jeśli chcesz zgłosić błąd, napisz komentarz lub prześlij za pomocą Specjalna:Kontakt.

Więcej w Fandom

Losowa wiki