Fandom

Wikia Polska

Komentarz1

Aktualizacja techniczna 01.07.2016

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Oto lista ostatnich aktualizacji na Wikii. Aktualizacje odbywają się we wtorki i czwartki. Należy pamiętać, że każdego tygodnia poprawiamy wiele małych błędów. Ta lista jedynie zawiera większe zmiany.

Notka: brak aktualizacji zaplanowanej w następny wtorek (5 lipiec), z powodu Dnia Niepodległości w Stanach Zjednoczonych.

Nowe funkcje

Wtorek
  • Jak wcześniej zapowiedzieliśmy, zaktualizowaliśmy odnośniki do logowania/rejestrowania się - nowy system logowania został zaktualizowany na wszystkich społecznościach! Proszę zgłoś nam, jeśli napotkasz jakieś problemy.
  • Specjalna:Community została włączona na top 5000 społeczności, na Wikii.

Naprawione błędy

Wtorek
  • Zlokalizowaliśmy sytuację, w której powiadomienia nie pokazywały się. Jeśli nadal widzisz problemy, po tej aktualizacji, proszę daj nam znać.

Inne istotne zmiany

Na http://report.wikia.net pojawiają się raporty z zestawieniem zmian kodu Wikii. Raporty zawierają zarówno duże, jak i małe zmiany w plikach .css, .scss, .tmpl.php, .html, .sass i .mustache.

Wtorek
  • Zachowanie stronicowania zostało zaktualizowane na stronach listujących blogi.
  • Od teraz będzie możliwe tworzenie nowych szablonów przenośnych infoboksów za pomocą VisualEditora, poprzez opcję Wstaw Infoboks.
  • Począwszy od dzisiaj, będziemy umieszczać notki na temat aktualizacji Dyskusji w blogach aktualizacji technicznych. Pomimo tego, że funkcja jest jeszcze w fazie beta i rozwój jej jest jeszcze w toku, to jest w użyciu na kilku dużych społecznościach. Należy pamiętać, że funkcja nie jest jeszcze dostępna "na żądanie".
    • W Dyskusjach, administratorzy i moderatorzy treści będą mogli zobaczyć nazwy użytkowników, którzy raportowali treść do przejrzenia.
Czwartek
  • Style CSS zostały włączone na Special:Community.
  • Dodaliśmy kilka poprawek w module „Najlepsi współtwórcy tygodnia” na Special:Community, które powinny naprawić przypadki, w których brakowało użytkowników.

Pytania? Uwagi? Zostaw je poniżej. Jeśli chcesz zgłosić błąd, napisz komentarz lub prześlij za pomocą Specjalna:Kontakt.

Więcej w Fandom

Losowa wiki