FANDOM


Oto lista ostatnich aktualizacji na Wikii. Aktualizacje odbywają się we wtorki i czwartki. Należy pamiętać, że każdego tygodnia poprawiamy wiele małych błędów. Ta lista jedynie zawiera większe zmiany.

Naprawione błędy

  • Podczas edytowania komentarza i ponownej jego edycji, w obszarze edycji zostanie pokazana poprawna wersja komentarza.
  • Powiadomienia e-mail dotyczące odpowiedzi na wątek na forum nie powinny dłużej zawierać linków błędnie wskazujących na same odpowiedzi (będą one wskazywać na główny wątek, zgodnie z przeznaczeniem).
  • Wejdą w życie poprawki, które zapewnią, że akcje wykonane przez niezalogowanych użytkowników, będą wywoływać oczekiwane powiadomienia e-mail dotyczące zmian na wiki.

Inne istotne zmiany

Na http://report.wikia.net pojawiają się raporty z zestawieniem zmian kodu Wikii. Raporty zawierają zarówno duże jak i małe zmiany w plikach .css, .scss, .tmpl.php, .html, .sass i .mustache.

  • Podczas zmieniania awatara nie powinna pokazywać się dłużej myląca wiadomość "Nie wybrano pliku.". (Podziękowania dla wolontariuszy)

Pytania? Uwagi? Zostaw je poniżej. Jeśli chcesz zgłosić błąd, napisz komentarz lub prześlij za pomocą Specjalna:Kontakt.