FANDOM


Oto lista ostatnich aktualizacji na Wikii. Należy pamiętać, że każdego tygodnia poprawiamy wiele małych błędów. Ta lista jedynie zawiera większe zmiany.

Jak zostało wspomniane w ostatniej aktualizacji, zaczynamy okres próbny wydań aktualizacji dwa razy w tygodniu, we wtorek i czwartek. Korzyściami z wprowadzenia tej zmiany jest między innymi to, że aktualizacje będą wydawane szybciej, a poszczególne wydania są mniejsze i łatwiejsze w zarządzaniu. W tym tygodniu, z powodu świąt wielkanocnych, będzie tylko jedno wydanie: w czwartek.

W przyszłości, w razie potrzeby, aktualizacja techniczna będzie obejmowała punkt „Spojrzenie naprzód” objaśniający szczegóły głośnych zmian oczekiwanych w następnym tygodniu.

Naprawione błędy

  • Problem, który powodował pojawianie się przerw powyżej lub po prawej stronie artykułów (w szczególności w Firefoksie) został naprawiony.
  • Problem powodujący, że niektóre obrazy pokazywały białe znaki u góry został naprawiony.
  • Istnienie niektórych znaków specjalnych w nazwach artykułów nie będzie już powodować problemów w skórce mobilnej.
  • E-maile założyciela (e-maile wysyłane po utworzeniu nowej wiki) będą poprawnie respektować opcje "Wyłącz wszystkie powiadomienia e-mail od Wikii (unieważnia pozostałe opcje)" dostępną w preferencjach.
  • Obrazy z przecinkami wewnątrz cudzysłowów będą teraz poprawnie wyświetlane.

Inne istotne zmiany

Na http://report.wikia.net pojawiają się raporty z zestawieniem zmian kodu Wikii. Raporty zawierają zarówno duże jak i małe zmiany w plikach .css, .scss, .tmpl.php, .html, .sass i .mustache.

  • Cotygodniowe powiadomienia e-mail powrócą! (Tym razem naprawdę.) Powiadomienia e-mail będą wysłane w niedzielę ok. godziny 9:00.

Pytania? Uwagi? Zostaw je poniżej. Jeśli chcesz zgłosić błąd, napisz komentarz lub prześlij za pomocą Specjalna:Kontakt.