Fandom

Wikia Polska

Komentarze29

Aktualizacja techniczna 12.08.2014

Vuh sie 13, 2014 Blog użytkownika:Vuh

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Oto lista ostatnich aktualizacji na Wikii. Aktualizacje odbywają się w każdą środę. Należy pamiętać, że każdego tygodnia poprawiamy wiele małych błędów. Ta lista jedynie zawiera większe zmiany.

Inne istotne zmiany

Na http://report.wikia.net pojawiają się raporty z zestawieniem zmian kodu Wikii. Raporty zawierają zarówno duże jak i małe zmiany w plikach .css, .scss, .tmpl.php, .html, .sass i .mustache.

  • Kiedy znacznik mapy jest otwarty, można go teraz przenieść poza ekran.
  • Nowo utworzone mapy będą miały kolor tła dopasowany do tła obrazów map.

Znane błędy

  • Aktualnie szukamy przyczyny problemu z pamięcią podręczną obrazów, która powoduje, że obrazy nie aktualizują się w odpowiednim czasie.
  • Pracujemy nad problemem, który powoduje wyświetlanie się okna "Utwórz stronę" w innych sytuacjach, niż powinne być. Poprawka już wprowadzona
  • Funkcja podglądu w kreatorze motywu nie działa na urządzeniach z systemem iOS.

Pytania? Uwagi? Zostaw je poniżej. Jeśli chcesz zgłosić błąd, napisz komentarz lub prześlij za pomocą Specjalna:Kontakt.

Więcej w Fandom

Losowa wiki