FANDOM


Oto lista ostatnich aktualizacji na Wikii. Aktualizacje odbywają się we wtorki i czwartki. Należy pamiętać, że każdego tygodnia poprawiamy wiele małych błędów. Ta lista jedynie zawiera większe zmiany.

Naprawione błędy

Wtorek
  • Problem, który powodował, że niektóre filmy nie pokazywały miniaturki został naprawiony pod koniec ubiegłego tygodnia. Dodatkowo dodane filmy OGV nie pokazują już dłużej "domyślnej" miniaturki - zamiast tego po prostu pokazują nazwę pliku powyżej przycisku odtwarzania.
  • Niedawno wypuściliśmy poprawkę, która powinna ograniczyć lub wyeliminować problem powodujący czasem pokazywanie pustego artykułu. Jeśli widzisz nowe przykłady tego zjawiska, proszę daj nam znać. Uwaga: ten problem można szybko naprawić edytując i zapisując stronę.

Inne istotne zmiany

Na http://report.wikia.net pojawiają się raporty z zestawieniem zmian kodu Wikii. Raporty zawierają zarówno duże jak i małe zmiany w plikach .css, .scss, .tmpl.php, .html, .sass i .mustache.

Wtorek
  • W przypadku, gdyby został przegapiona ta wiadomość: ze względów bezpieczeństwa funkcja Verbatim została wycofana. Proszę zobaczyć ten wątek, aby uzyskać większą ilość szczegółów na temat - dlaczego ta zmiana została wprowadzona i jak sobie z tym poradzić.
  • "Zaznacz wszystkie strony z mojego tygodniowego zestawienia zmian jako przeczytane" w preferencjach został usunięty ponieważ nie dawał jakichkolwiek efektów od dłuższego czasu. Tygodniowe zestawienie zmian zawsze zaznacza wylistowane strony jako przeczytane - to sprawia, że trudniej jest stracić aktualizacje artykułów, jeśli nie odwiedzasz strony przez jakiś czas.
Czwartek
  • Problem, który powodował, że avatary powracały do starszych wersji został naprawiony.
  • Problem, który powodował, że codzienne aktualizacje specjalnych stron nie działały na niektórych społecznościach (np. Specjalna:Potrzebne_strony) został naprawiony.
  • Będziemy dokonywania poprawek, które powinny polepszyć zachowanie przypisów, gdy DPL jest używany na tej samej stronie.

Pytania? Uwagi? Zostaw je poniżej. Jeśli chcesz zgłosić błąd, napisz komentarz lub prześlij za pomocą Specjalna:Kontakt.