Fandom

Wikia Polska

Komentarze10

Aktualizacja techniczna 15.07.2014

Vuh lip 15, 2014 Blog użytkownika:Vuh

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Oto lista ostatnich aktualizacji na Wikii. Aktualizacje odbywają się w każdą środę. Należy pamiętać, że każdego tygodnia poprawiamy wiele małych błędów. Ta lista jedynie zawiera większe zmiany.

Naprawione błędy

  • Wyświetlanie inline odtwarzacza OGG powinno być naprawione.
  • Grafiki wyświetlane inline nie powinny zawierać dłużej niepotrzebnych spacji.

Inne istotne zmiany

Na http://report.wikia.net pojawiają się raporty z zestawieniem zmian kodu Wikii. Raporty zawierają zarówno duże jak i małe zmiany w plikach .css, .scss, .tmpl.php, .html, .sass i .mustache.

  • Metody używane do pobrania fragmentu artykułu i użycia ich na powiązanych stronach będą aktualizowane w innym miejscu. Nowe fragmenty artykułu oferują większą jakość poprzez usunięcie znaczników i dostarczenie dokładnego streszczenia.

Znane błędy

  • Narzędzie powitania pragnie pozostać anonimowe przez chwilę i podpisuje wiadomości powitalne, jako Użytkownik:127.0.0.1. Staramy się przekonać go, że nie jest to dobry pomysł i że powinien być znany jako Użytkownik:Wikia.

Pytania? Uwagi? Zostaw je poniżej. Jeśli chcesz zgłosić błąd, napisz komentarz lub prześlij za pomocą Specjalna:Kontakt.

Więcej w Fandom

Losowa wiki