FANDOM


Oto lista ostatnich aktualizacji na Wikii. Aktualizacje odbywają się w każdą środę. Należy pamiętać, że każdego tygodnia poprawiamy wiele małych błędów. Ta lista jedynie zawiera większe zmiany.

Naprawione błędy

  • Wyświetlanie zawartości od prawej do lewej (RTL) na wikiach z językiem pisanym od lewej do prawej (LTR) nie będzie już pokazywać niedostosowanych elementów.
  • Problem, który powodował wiele 'Brudnych zmian' w VisualEditorze został naprawiony. (Ta poprawka została już wprowadzona)

Inne istotne zmiany

Na http://report.wikia.net pojawiają się raporty z zestawieniem zmian kodu Wikii. Raporty zawierają zarówno duże jak i małe zmiany w plikach .css, .scss, .tmpl.php, .html, .sass i .mustache.

  • Będziemy usuwać ograniczenia na zmienionych tytułach stron za pośrednictwem magicznego słowa {{DISPLAYTITLE}} (ustawienie $wgRestrictDisplayTitle false). Pozwoli to na większą kontrolę nad tytułem strony, jak również poprawi SEO, bez konieczności użycia JavaScriptu.

Pytania? Uwagi? Zostaw je poniżej. Jeśli chcesz zgłosić błąd, napisz komentarz lub prześlij za pomocą Specjalna:Kontakt.