Fandom

Wikia Polska

Komentarze3

Aktualizacja techniczna 16.12.2014

Vuh gru 17, 2014 Blog użytkownika:Vuh

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Oto lista ostatnich aktualizacji na Wikii. Aktualizacje odbywają się w każdą środę. Należy pamiętać, że każdego tygodnia poprawiamy wiele małych błędów. Ta lista jedynie zawiera większe zmiany.

Uwaga: Aby zapewnić lepszą jakość tego wydania, wydanie zostało przełożone na czwartek, 18 grudnia.

Jest to ostatnie wydanie kodu i ostatnia aktualizacja techniczna w 2014 roku. Do zobaczenia w 2015 i udanych świąt!

Naprawione błędy

  • Globalna nawigacja nie będzie podzielona na dwie linie na starszych wersjach przeglądarki Firefox. Uwaga: zalecamy użytkownikom starszych przeglądarek aktualizacje dla ich własnego bezpieczeństwa.
  • Sytuacja, która powodowała, że rozwijany pasek w nawigacji sporadycznie powracał do domyślnego stanu została naprawiona.
  • Globalne wyszukiwanie dla nie angielskich wiki nie będzie dłużej dawało angielskich wyników. (Ta poprawka została już wprowadzona)
  • Sugestie wyszukiwania w Monobooku zostały naprawione. (Ta poprawka została już wprowadzona)

Inne istotne zmiany

Na http://report.wikia.net pojawiają się raporty z zestawieniem zmian kodu Wikii. Raporty zawierają zarówno duże jak i małe zmiany w plikach .css, .scss, .tmpl.php, .html, .sass i .mustache.

  • Lista stron blogów nie będzie dłużej dodawana do listy stron wymagających sprawdzenia.
  • Wystąpienia przestrzeni nazw starego typu Video zostały zmienione na Plik, przez Wikia.
    • Przypadki w których plik znajdował się w tagach, takich jak <gallery>, nie zostały zaktualizowane przez skrypt i powinny zostać ręcznie poprawione.

Pytania? Uwagi? Zostaw je poniżej. Jeśli chcesz zgłosić błąd, napisz komentarz lub prześlij za pomocą Specjalna:Kontakt.

Więcej w Fandom

Losowa wiki