Fandom

Wikia Polska

Komentarze0

Aktualizacja techniczna 17.06.2015

Vuh cze 18, 2015 Blog użytkownika:Vuh

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Oto lista ostatnich aktualizacji na Wikii. Aktualizacje odbywają się we wtorki i czwartki. Należy pamiętać, że każdego tygodnia poprawiamy wiele małych błędów. Ta lista jedynie zawiera większe zmiany.

Naprawione błędy

  • Zakładka "Zaawansowane" w Panelu administratora powinien otrzymać poprawki w wyglądzie.
  • Sytuacja, która powodowała, że reklamy pojawiały się dla zalogowanych użytkowników po kliknięciu na link zewnętrzny została poprawiona.

Inne istotne zmiany

Na http://report.wikia.net pojawiają się raporty z zestawieniem zmian kodu Wikii. Raporty zawierają zarówno duże jak i małe zmiany w plikach .css, .scss, .tmpl.php, .html, .sass i .mustache.

  • W tym tygodniu, "Powiadomienia e-mail" i e-maile o "nowych wpisach na blogu" zostaną odnowione! Dodatkowo, wiadomości e-mail o nowych wpisach na blogu zostaną wysłane do użytkowników, którzy obserwują strony Blog_użytkownika. Poprzednio były wysyłane tylko do obserwujących strony Blog (aka Bloglist).
  • Nadmierne pionowe białe znaki zostaną zredukowane w obszarze stopki (powyżej sekcji "Więcej od Wikii").
  • Trochę przestrzeni zostanie dodane pomiędzy kolumnami w Podpowiedziach.
  • W skórce Monobook, nagłówki wątków powinny wyświetlać lepiej dopasowany kolor po najechaniu. (Podziękowania dla wolontariuszy)
  • W przyszłym tygodniu, widget "Lubię to!" Facebooka, który używał tagu <fb:like> odchodzi na emeryturę. Szczegóły na temat aktualizacji można znaleźć w ostatnim blogu.

Pytania? Uwagi? Zostaw je poniżej. Jeśli chcesz zgłosić błąd, napisz komentarz lub prześlij za pomocą Specjalna:Kontakt.

Więcej w Fandom

Losowa wiki