FANDOM


Oto lista ostatnich aktualizacji na Wikii. Aktualizacje odbywają się we wtorki i czwartki. Należy pamiętać, że każdego tygodnia poprawiamy wiele małych błędów. Ta lista jedynie zawiera większe zmiany.

Naprawione błędy

Czwartek

Inne istotne zmiany

Na http://report.wikia.net pojawiają się raporty z zestawieniem zmian kodu Wikii. Raporty zawierają zarówno duże, jak i małe zmiany w plikach .css, .scss, .tmpl.php, .html, .sass i .mustache.

Wtorek
  • Dostosowanie wytycznych dla dyskusji jest od teraz dostępne. Administratorzy mogą wprowadzić wytyczne poprzez wersję internetową dla dyskusji. Wytyczne mogą być również dostępne za pośrednictwem linków w internetowych i mobilnych układach. Wytyczne można również uzyskać poprzez dodanie do adresu /d/g po głównym adresie URL społeczności, na przykład http://starwars.wikia.com/d/g. Korzystanie z tego adresu URL w postach, odpowiedziach i tekstach na profilu jest jednym ze sposobów, aby wyróżnić linki dla użytkowników aplikacji mobilnych, z dodatkowymi opcjami dostępu w najbliższych, przyszłych aktualizacjach.

Znane błędy

Wtorek
  • Pracujemy nad przywróceniem rozróżniania wielkości liter w emotikonach czatu.
  • Szukamy powodu, dla którego Panel administratora nie pokazuje zaktualizowanych statystyk dla 9 lipca.

Pytania? Uwagi? Zostaw je poniżej. Jeśli chcesz zgłosić błąd, napisz komentarz lub prześlij za pomocą Specjalna:Kontakt.