Fandom

Wikia Polska

Komentarze0

Aktualizacja techniczna 17.07.2016

Vuh lip 23, 2016 Blog użytkownika:Vuh

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Oto lista ostatnich aktualizacji na Wikii. Aktualizacje odbywają się we wtorki i czwartki. Należy pamiętać, że każdego tygodnia poprawiamy wiele małych błędów. Ta lista jedynie zawiera większe zmiany.

Naprawione błędy

Czwartek

Inne istotne zmiany

Na http://report.wikia.net pojawiają się raporty z zestawieniem zmian kodu Wikii. Raporty zawierają zarówno duże, jak i małe zmiany w plikach .css, .scss, .tmpl.php, .html, .sass i .mustache.

Wtorek
  • Dostosowanie wytycznych dla dyskusji jest od teraz dostępne. Administratorzy mogą wprowadzić wytyczne poprzez wersję internetową dla dyskusji. Wytyczne mogą być również dostępne za pośrednictwem linków w internetowych i mobilnych układach. Wytyczne można również uzyskać poprzez dodanie do adresu /d/g po głównym adresie URL społeczności, na przykład http://starwars.wikia.com/d/g. Korzystanie z tego adresu URL w postach, odpowiedziach i tekstach na profilu jest jednym ze sposobów, aby wyróżnić linki dla użytkowników aplikacji mobilnych, z dodatkowymi opcjami dostępu w najbliższych, przyszłych aktualizacjach.

Znane błędy

Wtorek
  • Pracujemy nad przywróceniem rozróżniania wielkości liter w emotikonach czatu.
  • Szukamy powodu, dla którego Panel administratora nie pokazuje zaktualizowanych statystyk dla 9 lipca.

Pytania? Uwagi? Zostaw je poniżej. Jeśli chcesz zgłosić błąd, napisz komentarz lub prześlij za pomocą Specjalna:Kontakt.

Więcej w Fandom

Losowa wiki