FANDOM


Oto lista ostatnich aktualizacji na Wikii. Aktualizacje odbywają się we wtorki i czwartki. Należy pamiętać, że każdego tygodnia poprawiamy wiele małych błędów. Ta lista jedynie zawiera większe zmiany.

Inne istotne zmiany

Na http://report.wikia.net pojawiają się raporty z zestawieniem zmian kodu Wikii. Raporty zawierają zarówno duże jak i małe zmiany w plikach .css, .scss, .tmpl.php, .html, .sass i .mustache.

  • Zaktualizowano e-maile dotyczące zarządzania kontem: powitania nowych kont, zmiany nazw, zmiany uprawnień, odłączenia Facebooka i reaktywacji konta
  • Zaktualizowano e-maile dotyczące modyfikacji artykułów: utworzenia artykułów, przywrócenia artykułów i dodania do artykułu kategorii
  • Zaktualizowano e-maile dla założyciela: aktualizacje aktywności i e-maile dotyczące procesu po założeniu wiki
  • E-maile tablicy wiadomości powinny otrzymać aktualizację tematów, zapobiegać sytuacjom podobnych do "Scott Lang napisał Scottowi Langowi nową wiadomość na tablicy Scotta Langa" i pomagać grupować wiadomości w aplikacjach email.

Pytania? Uwagi? Zostaw je poniżej. Jeśli chcesz zgłosić błąd, napisz komentarz lub prześlij za pomocą Specjalna:Kontakt.