FANDOM


Oto lista ostatnich aktualizacji na Wikii. Aktualizacje odbywają się w każdą środę. Należy pamiętać, że każdego tygodnia poprawiamy wiele małych błędów. Ta lista jedynie zawiera większe zmiany.

Inne istotne zmiany

Na http://report.wikia.net pojawiają się raporty z zestawieniem zmian kodu Wikii. Raporty zawierają zarówno duże jak i małe zmiany w plikach .css, .scss, .tmpl.php, .html, .sass i .mustache.

  • Podczas kliknięcia na redlink z włączonym nowym VisualEditorem, anonimowi użytkownicy powinni zobaczyć krótką wiadomość „Ten artykuł [nazwa] nie istnieje na tej wiki. Możesz pomóc poprzez dodanie kilku zdań.” z opcją anulowania, bądź kontynuowania. Ułatwi to śledzenie i pomoże nam się dowiedzieć więcej na temat interakcji anonimowych użytkowników z redlinkami, które mogą ulec zmianie w przyszłości.

Znane błędy

  • Niektórzy użytkownicy nie są w stanie zobaczyć czatu na OS X. Jeśli doświadczyłeś tego problemu, proszę zgłoś to na Specjalna:Kontakt.
  • Zielone i czerwone powiadomienia (pokazywane podczas przenoszenia stron lub po wylogowaniu się) wtapiają się w tło podczas przeglądania Wiki na wyższych rozdzielczościach.

Pytania? Uwagi? Zostaw je poniżej. Jeśli chcesz zgłosić błąd, napisz komentarz lub prześlij za pomocą Specjalna:Kontakt.