Fandom

Wikia Polska

Komentarze28

Aktualizacja techniczna 22.04.2014

Vuh kwi 22, 2014 Blog użytkownika:Vuh

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Oto lista ostatnich aktualizacji na Wikii. Aktualizacje odbywają się w każdą środę. Należy pamiętać, że każdego tygodnia poprawiamy wiele małych błędów. Ta lista jedynie zawiera większe zmiany.

Inne istotne zmiany

Na http://report.wikia.net pojawiają się raporty z zestawieniem zmian kodu Wikii. Raporty zawierają zarówno duże jak i małe zmiany w plikach .css, .scss, .tmpl.php, .html, .sass i .mustache.

  • Podczas kliknięcia na redlink z włączonym nowym VisualEditorem, anonimowi użytkownicy powinni zobaczyć krótką wiadomość „Ten artykuł [nazwa] nie istnieje na tej wiki. Możesz pomóc poprzez dodanie kilku zdań.” z opcją anulowania, bądź kontynuowania. Ułatwi to śledzenie i pomoże nam się dowiedzieć więcej na temat interakcji anonimowych użytkowników z redlinkami, które mogą ulec zmianie w przyszłości.

Znane błędy

  • Niektórzy użytkownicy nie są w stanie zobaczyć czatu na OS X. Jeśli doświadczyłeś tego problemu, proszę zgłoś to na Specjalna:Kontakt.
  • Zielone i czerwone powiadomienia (pokazywane podczas przenoszenia stron lub po wylogowaniu się) wtapiają się w tło podczas przeglądania Wiki na wyższych rozdzielczościach.

Pytania? Uwagi? Zostaw je poniżej. Jeśli chcesz zgłosić błąd, napisz komentarz lub prześlij za pomocą Specjalna:Kontakt.

Więcej w Fandom

Losowa wiki