FANDOM


Oto lista ostatnich aktualizacji na Wikii. Aktualizacje odbywają się we wtorki i czwartki. Należy pamiętać, że każdego tygodnia poprawiamy wiele małych błędów. Ta lista jedynie zawiera większe zmiany.

Naprawione błędy

  • Zakładki w wizualnym/źródłowym klasycznym edytorze powinny wrócić do normalności, wraz z bonusową poprawką do wyglądu - zaokrągleniem rogów.
  • Wprowadziliśmy poprawkę w sytuacjach, gdy podgląd kreator motywu nie działał.

Inne istotne zmiany

Na http://report.wikia.net pojawiają się raporty z zestawieniem zmian kodu Wikii. Raporty zawierają zarówno duże jak i małe zmiany w plikach .css, .scss, .tmpl.php, .html, .sass i .mustache.

  • Okno z typami szablonów może być otwierane za pomocą [access key] + K.
  • Moderatorzy są widoczni na wszystkich społecznościach w Specjalna:Uprawnienia. Dawniej byli widoczni tylko na społecznościach, które posiadały włączone forum lub tablice wiadomości. Na razie grupa wciąż ma tylko możliwość moderacji na Forum i Tablicy wiadomości, ale szukamy dalej możliwości rozszerzenia ich roli w przyszłości (na przykład do moderowania Komentarzy).

Znane błędy

  • Priorytetowo szukamy problemu z niepojawiającymi się niektórymi powiadomieniami. Aktualizacja: Ta poprawka została już wprowadzona

Pytania? Uwagi? Zostaw je poniżej. Jeśli chcesz zgłosić błąd, napisz komentarz lub prześlij za pomocą Specjalna:Kontakt.