Fandom

Wikia Polska

Komentarze0

Aktualizacja techniczna 23.11.2015

Vuh lis 24, 2015 Blog użytkownika:Vuh

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Oto lista ostatnich aktualizacji na Wikii. Aktualizacje odbywają się we wtorki i czwartki. Należy pamiętać, że każdego tygodnia poprawiamy wiele małych błędów. Ta lista jedynie zawiera większe zmiany.

Naprawione błędy

  • Zakładki w wizualnym/źródłowym klasycznym edytorze powinny wrócić do normalności, wraz z bonusową poprawką do wyglądu - zaokrągleniem rogów.
  • Wprowadziliśmy poprawkę w sytuacjach, gdy podgląd kreator motywu nie działał.

Inne istotne zmiany

Na http://report.wikia.net pojawiają się raporty z zestawieniem zmian kodu Wikii. Raporty zawierają zarówno duże jak i małe zmiany w plikach .css, .scss, .tmpl.php, .html, .sass i .mustache.

  • Okno z typami szablonów może być otwierane za pomocą [access key] + K.
  • Moderatorzy są widoczni na wszystkich społecznościach w Specjalna:Uprawnienia. Dawniej byli widoczni tylko na społecznościach, które posiadały włączone forum lub tablice wiadomości. Na razie grupa wciąż ma tylko możliwość moderacji na Forum i Tablicy wiadomości, ale szukamy dalej możliwości rozszerzenia ich roli w przyszłości (na przykład do moderowania Komentarzy).

Znane błędy

  • Priorytetowo szukamy problemu z niepojawiającymi się niektórymi powiadomieniami. Aktualizacja: Ta poprawka została już wprowadzona

Pytania? Uwagi? Zostaw je poniżej. Jeśli chcesz zgłosić błąd, napisz komentarz lub prześlij za pomocą Specjalna:Kontakt.

Więcej w Fandom

Losowa wiki