Fandom

Wikia Polska

Komentarze12

Aktualizacja techniczna 24.02.2015

Vuh lut 25, 2015 Blog użytkownika:Vuh

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Oto lista ostatnich aktualizacji na Wikii. Aktualizacje odbywają się w każdą środę. Należy pamiętać, że każdego tygodnia poprawiamy wiele małych błędów. Ta lista jedynie zawiera większe zmiany.

Naprawione błędy

  • Wyróżnione wątki w powiadomieniach będą teraz właściwie wyrównane.
  • Nowa galeria obrazów będzie od teraz kompresować się do węższego układu, gdy pojawia się obok infoboksów lub obok podobnej zawartości.
  • Facebookowe widżety, takie jak przycisk Lubię to i Udostępnij, powinny być teraz wyświetlane prawidłowo. Zmiany w istniejącym kodzie widżetów nie były wymagane.
  • Problem, który mógł powodować, że powiadomienia utknęły na 'Trwa ładowanie powiadomień' został naprawiony.
  • Tworzenie nowej mapy nie będzie już skutkowało wysyłaniem do serwera żądania załadowania bardzo ciężkiego obrazu, a okna dialogowe nie będą już pojawiać się i znikać w przeglądarce Firefox.
  • W klasycznym edytorze, problem, który mógł powodować nieprawidłowe zawijanie wikitekstu w ostatnim wydaniu przeglądarki Firefox (36) został naprawiony.

Inne istotne zmiany

Na http://report.wikia.net pojawiają się raporty z zestawieniem zmian kodu Wikii. Raporty zawierają zarówno duże jak i małe zmiany w plikach .css, .scss, .tmpl.php, .html, .sass i .mustache.

  • Forum jest na ukończeniu, stając się standardową opcją w rozszerzeniach wiki. Dodatkowo będzie włączona na wszystkich nowych wikiach.
  • Rozmiar czcionki w edytorze klasycznym, w czystym trybie źródłowym (tzn. z wył. trybem wizualnym) zostanie zmniejszony o 0.5px, aby stał się spójny z rozmiarem czcionki w trybie źródłowym, kiedy tryb wizualny jest włączony.
  • Cichsza tygodniowa aktualizacja globalnej nawigacji: w tym tygodniu, menu hubów otrzyma kilka poprawek wyglądu.

Pytania? Uwagi? Zostaw je poniżej. Jeśli chcesz zgłosić błąd, napisz komentarz lub prześlij za pomocą Specjalna:Kontakt.

Więcej w Fandom

Losowa wiki