FANDOM


Oto lista ostatnich aktualizacji na Wikii. Aktualizacje odbywają się w każdą środę. Należy pamiętać, że każdego tygodnia poprawiamy wiele małych błędów. Ta lista jedynie zawiera większe zmiany.

Naprawione błędy

  • Niektóre wiadomości powitalne były przypisane do administratorów, a nie do konta Użytkownik:Wikia. Wiadomości powinny być teraz podpisane przez administratorów, a wkład powinien być przypisany do konta Użytkownik:Wikia.

Inne istotne zmiany

Na http://report.wikia.net pojawiają się raporty z zestawieniem zmian kodu Wikii. Raporty zawierają zarówno duże jak i małe zmiany w plikach .css, .scss, .tmpl.php, .html, .sass i .mustache.

  • Specyficzne adresy url map będą przekierowywać użytkownika do strony mapy na wiki, gdzie została utworzona. Zmiany w mapach powinny być przypisane do rejestru map na danej wiki.
  • Istniejące mapy mają teraz odpowiedni kolor tła, dopasowany jak nowo utworzone mapy w poprzedniej zmianie. (Ta poprawka została już wprowadzona)

Pytania? Uwagi? Zostaw je poniżej. Jeśli chcesz zgłosić błąd, napisz komentarz lub prześlij za pomocą Specjalna:Kontakt.