FANDOM


Oto lista ostatnich aktualizacji na Wikii. Aktualizacje odbywają się we wtorki i czwartki. Należy pamiętać, że każdego tygodnia poprawiamy wiele małych błędów. Ta lista jedynie zawiera większe zmiany.

Naprawione błędy

  • Błąd, który powodował brak możliwości włączenia odznaczeń na nowych społecznościach został naprawiony.
  • Problem z walidacją adresów e-mail zawierających długie domeny najwyższego poziomu (TLD) został naprawiony.
  • Użytkownicy, którzy zrezygnowali z większości e-maili od Wikii mogą ponownie odbierać e-maile dotyczące zapomnianego hasła. (Ta poprawka została już wprowadzona)

Inne istotne zmiany

Na http://report.wikia.net pojawiają się raporty z zestawieniem zmian kodu Wikii. Raporty zawierają zarówno duże jak i małe zmiany w plikach .css, .scss, .tmpl.php, .html, .sass i .mustache.

  • Sugestie linków są teraz dostępne w polach opisu na Specjalna:Prześlij i Specjalna:Prześlij_wiele_plików. (Podziękowania dla wolontariuszy)
  • Na społecznościach, które mają włączony nowy formularz logowania (obecnie Community Central i jej międzynarodowe odpowiedniki), stara możliwość logowania zostanie zastąpiona na drugorzędnych punktach dostępu - dla przykładu, gdy próbujesz załadować zdjęcie przez edytor, gdy jesteś wylogowany. (Ta poprawka została już wprowadzona)

Pytania? Uwagi? Zostaw je poniżej. Jeśli chcesz zgłosić błąd, napisz komentarz lub prześlij za pomocą Specjalna:Kontakt.