Fandom

Wikia Polska

Komentarze5

Aktualizacja techniczna 28.10.2015

Vuh paź 31, 2015 Blog użytkownika:Vuh

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Oto lista ostatnich aktualizacji na Wikii. Aktualizacje odbywają się we wtorki i czwartki. Należy pamiętać, że każdego tygodnia poprawiamy wiele małych błędów. Ta lista jedynie zawiera większe zmiany.

Naprawione błędy

  • Naprawiliśmy problem, który powodował, że reklamy pojawiały się w nowych przenośnych infoboksach. (Ta poprawka została już wprowadzona)
  • Problem zidentyfikowany w trakcie weekendu, który powodował, że pewne rodzaje aktualizacji trafiały do kopii zapasowej (np. niektóre powiadomienia e-mail, aktualizacje artykułów) - kolejka nadrabia zaległości z ostatnich kilku dni.
  • Jesteśmy w trakcie podejmowania dalszych usprawnień w celu zapewnienia e-mailom Wikii możliwości ponownego wysłania do konta, nawet jeśli e-mail nie dotarł.
  • Problem, który powodował błędy na kilku nowych wiki został naprawiony.
  • W Podpowiedziach linki "Wykorzystywany przez" powinny teraz prowadzić do prawidłowych lokacji. (Ta poprawka nie została wprowadzona we wtorek).

Inne istotne zmiany

Na http://report.wikia.net pojawiają się raporty z zestawieniem zmian kodu Wikii. Raporty zawierają zarówno duże jak i małe zmiany w plikach .css, .scss, .tmpl.php, .html, .sass i .mustache.

  • Wypuścimy dla wszystkich anglojęzycznych społeczności funkcję, która pomoże użytkownikom osiągnąć poprawny link do zewnętrznych witryn, gdy znaki specjalne znajdują się na końcu linii (np. zamykający nawiasach nie został włączony w adres URL).

Pytania? Uwagi? Zostaw je poniżej. Jeśli chcesz zgłosić błąd, napisz komentarz lub prześlij za pomocą Specjalna:Kontakt.

Więcej w Fandom

Losowa wiki