FANDOM


Oto lista ostatnich aktualizacji na Wikii. Aktualizacje odbywają się we wtorki i czwartki. Należy pamiętać, że każdego tygodnia poprawiamy wiele małych błędów. Ta lista jedynie zawiera większe zmiany.

Naprawione błędy

  • Naprawiliśmy problem, który powodował, że reklamy pojawiały się w nowych przenośnych infoboksach. (Ta poprawka została już wprowadzona)
  • Problem zidentyfikowany w trakcie weekendu, który powodował, że pewne rodzaje aktualizacji trafiały do kopii zapasowej (np. niektóre powiadomienia e-mail, aktualizacje artykułów) - kolejka nadrabia zaległości z ostatnich kilku dni.
  • Jesteśmy w trakcie podejmowania dalszych usprawnień w celu zapewnienia e-mailom Wikii możliwości ponownego wysłania do konta, nawet jeśli e-mail nie dotarł.
  • Problem, który powodował błędy na kilku nowych wiki został naprawiony.
  • W Podpowiedziach linki "Wykorzystywany przez" powinny teraz prowadzić do prawidłowych lokacji. (Ta poprawka nie została wprowadzona we wtorek).

Inne istotne zmiany

Na http://report.wikia.net pojawiają się raporty z zestawieniem zmian kodu Wikii. Raporty zawierają zarówno duże jak i małe zmiany w plikach .css, .scss, .tmpl.php, .html, .sass i .mustache.

  • Wypuścimy dla wszystkich anglojęzycznych społeczności funkcję, która pomoże użytkownikom osiągnąć poprawny link do zewnętrznych witryn, gdy znaki specjalne znajdują się na końcu linii (np. zamykający nawiasach nie został włączony w adres URL).

Pytania? Uwagi? Zostaw je poniżej. Jeśli chcesz zgłosić błąd, napisz komentarz lub prześlij za pomocą Specjalna:Kontakt.