FANDOM


Oto lista ostatnich aktualizacji na Wikii. Aktualizacje odbywają się we wtorki i czwartki. Należy pamiętać, że każdego tygodnia poprawiamy wiele małych błędów. Ta lista jedynie zawiera większe zmiany.

Naprawione błędy

  • Problem, który powodował, że kilka e-maili do Wikii zostało odrzuconych w ciągu ostatnich 24 godzin, został naprawiony. (Ta poprawka została już wprowadzona)
  • Problem, w którym narzędzie do migracji infoboksów mogłoby ignorować uprawnienia szablonów został naprawiony. (Ta poprawka została już wprowadzona)

Inne istotne zmiany

Na http://report.wikia.net pojawiają się raporty z zestawieniem zmian kodu Wikii. Raporty zawierają zarówno duże jak i małe zmiany w plikach .css, .scss, .tmpl.php, .html, .sass i .mustache.

  • MediaWiki:Pagetitle zostało dodane do białej listy przestrzeni MediaWiki. Nadal jest planowane dalsze uzupełnianie listy. (Ta poprawka została już wprowadzona)
  • Powiadomienie "wikia w Twoim języku" jest teraz bardziej inteligentne, linkuje do podobnych nazw artykułów na pozostałych społecznościach. (Ta poprawka została już wprowadzona)
  • Kliknięcie na logo "Wikia" na pasku globalnej nawigacji bar teraz zachowa się bardziej inteligentnie dla innych języków niż angielski. (Ta poprawka została już wprowadzona) (Tak, jesteśmy świadomi, że wszystkie poprawki wprowadziliśmy już dzisiaj!)

Pytania? Uwagi? Zostaw je poniżej. Jeśli chcesz zgłosić błąd, napisz komentarz lub prześlij za pomocą Specjalna:Kontakt.