FANDOM


Ważną częścią projektu Darwin są opinie użytkowników. Grudniowe wprowadzenie elastycznego układu przyniosło dopasowaną szerokość stron dla każdego i dało nam szansę na usłyszenie od was większej ilości opinii, ze względu na to, że niektóre społeczności posiadają zaktualizowaną skórkę.

300klimit.png
2000pxoption.png

Zaktualizowane opcje w Kreatorze motywu

W nowym roku, wprowadziliśmy dwie nowe zmiany do kreatora motywu, które sprawiają, że tworzenie tła stało się nieco łatwiejsze:

  • Maksymalny rozmiar dla obrazów tła został powiększony z 150KB do 300KB, dzięki czemu można wyświetlić lepszej jakości obrazy.
  • Teraz można korzystać z opcji "nie dziel" dla teł, które posiadają więcej niż 2000px szerokości (wcześniej było dostępne dla 2100px). Zrobiono to, aby pomieścić wiele istniejących obrazów tła, które zostały utworzone z szerokością 2000px.

Zapoznaj się także z nową stroną pomocy skupiającą się na tłach, zawiera ona informacje o tym, jak pracować w elastycznym układzie oraz zawiera link do pliku szablonu PSD (Photoshop).

Pamiętaj również, że Kreator motywu jest zalecanym sposobem, aby załadować obraz tła dla swojej wiki. Tła można również wprowadzić przy użyciu niestandardowego CSS, ale nie możemy zagwarantować, że takie rozwiązanie nie będzie się kłócić z przyszłymi aktualizacjami Wikii.

Projekt Darwin nadal w 2014! Więcej zmian dla VisualEditora nadejdzie już wkrótce, jesteśmy podekscytowani, że możemy ewoluować Wikię.

Planetside2.png

Zaprojektowana niesamowita skórka, która wyglądają dobrze na wszystkich rozdzielczościach ekranu!


Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki