FANDOM


Witajcie Wikianie!

Dziś wyznaczamy początek zupełnie nowemu produktowi, Mapy Wikii.

Z Mapami Wikia, Ty i Twoja społeczność możecie tworzyć interaktywne mapy, aby urozmaicić zawartość w jeszcze bardziej widoczny sposób, oferując zapoznanie się z miejscami, postaciami i rzeczami, które kochasz.

Mapy Wikia są unikalnie zaprojektowane, aby można odwzorować zarówno fikcyjny świat jak i rzeczywisty, od gier do plakatów koncertowych, od pokazów mody do okładek książek.

Razem ze społecznością możesz poznać już Mapy Wikia jako interaktywne narzędzie do tworzenia historii. Sprawdź Grę o Tron i mapę Westeros, włączając znaczniki i linki, które łączą się z bogatą zawartością społeczności. Star Wars Fanpedia skartografowaną w Millennium Falcon, połączone kultowym obrazem fakty i informacje o statku.

Więc, co chcesz przez to powiedzieć? Jest to produkt, który rozpoczyna się od pustej karty, którą Ty i Twoja społeczność możecie budować od podstaw. Ale jak to właściwie działa? Poniższy link pozwoli Ci na dowiedzenie się wszystkiego, co trzeba wiedzieć o Mapach Wikia i jak ich używać na swojej społeczności.

Z gór Elder Scrolls do kosmicznej galaktyki, daleko, daleko stąd, którą możesz skartografować!

Dowiedz się więcej na temat map tutaj.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki