Fandom

Wikia Polska

Komentarze22

Mapy Wikia

Vuh lip 23, 2014 Blog użytkownika:Vuh

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Witajcie Wikianie!

Dziś wyznaczamy początek zupełnie nowemu produktowi, Mapy Wikii.

Z Mapami Wikia, Ty i Twoja społeczność możecie tworzyć interaktywne mapy, aby urozmaicić zawartość w jeszcze bardziej widoczny sposób, oferując zapoznanie się z miejscami, postaciami i rzeczami, które kochasz.

Mapy Wikia są unikalnie zaprojektowane, aby można odwzorować zarówno fikcyjny świat jak i rzeczywisty, od gier do plakatów koncertowych, od pokazów mody do okładek książek.

Razem ze społecznością możesz poznać już Mapy Wikia jako interaktywne narzędzie do tworzenia historii. Sprawdź Grę o Tron i mapę Westeros, włączając znaczniki i linki, które łączą się z bogatą zawartością społeczności. Star Wars Fanpedia skartografowaną w Millennium Falcon, połączone kultowym obrazem fakty i informacje o statku.

Więc, co chcesz przez to powiedzieć? Jest to produkt, który rozpoczyna się od pustej karty, którą Ty i Twoja społeczność możecie budować od podstaw. Ale jak to właściwie działa? Poniższy link pozwoli Ci na dowiedzenie się wszystkiego, co trzeba wiedzieć o Mapach Wikia i jak ich używać na swojej społeczności.

Z gór Elder Scrolls do kosmicznej galaktyki, daleko, daleko stąd, którą możesz skartografować!

Dowiedz się więcej na temat map tutaj.

Więcej w Fandom

Losowa wiki