FANDOM


CC MobileFriendly2015 700x200 BlogHeader R3 PL.png


Witajcie Wikianie!
W 2014 roku, zauważyliśmy ogromny wzrost ilości osób korzystających z wiki za pośrednictwem urządzeń mobilnych. To był tak duży wzrost, że w tym roku możemy spodziewać się, że około 50% całego ruchu będzie pochodzić z urządzeń mobilnych!

Mając to na uwadze, będziemy koncentrować się w 2015 roku głównie na mobilnej stronie wiki. Będziemy pracować nad projektami mającymi na celu wzrost świadomości na temat tego, jak ważne są urządzenia mobilne dla Wikii, będziemy pomagać tworzyć treści w sposób przyjazny dla urządzeń mobilnych, poprawiać doznania na urządzeniach mobilnych, dodawać nowe aplikacje i funkcje oraz będziemy poprawiać widoczność na nich.

Centrum Pomocy dla urządzeń mobilnych

Skoro w 2015 roku będziecie skupieni na urządzeniach mobilnych, gdzie można zdobyć informacje i pomoc na temat wersji mobilnej?

Na początek, rozszerzyliśmy nasze zasoby obejmujące sekcje poświęcone wsparciu urządzeń mobilnych. Nazywamy ją Centrum Pomocy dla urządzeń mobilnych. Centrum Pomocy skoncentrowane na urządzeniach mobilnych pomoże administratorom i użytkownikom w poznawaniu wersji mobilnej. Centrum Pomocy jest podzielone na dwa podpunkty: Najlepsze praktyki dla urządzeń mobilnych i produkty dla urządzeń mobilnych.

Najlepsze praktyki

Będziemy aktualizować sekcje najlepsze praktyki w naszym Centrum Pomocy dla urządzeń mobilnych. Obecne sekcje zawierają wskazówki dotyczące sposobu tworzenia treści w sposób przyjazny dla urządzeń mobilnych, a także tego jaki rodzaj treści nie jest przyjazny dla urządzeń mobilnych.

Jak dotąd, mamy cztery artykuły na temat najlepszych praktyk w odniesieniu do nowych i obecnych użytkowników:

Produkty mobilne

Produkty mobilne będą uczyć użytkowników, wszystkich tajników w naszych produktach mobilnych i dostarczać linki do pobrania naszych aplikacji na urządzenia mobilne. Tutaj znajdziesz opisy i poradniki dla naszych aplikacji, a także linki do aplikacji na Androida i Apple store.

Jak dotąd, istnieje 28 oficjalnych aplikacji Wikii, zaczynając od aplikacji, które pokazują teksty Twoich ulubionych piosenek, po aplikacje, które podają statystyki i informacje dla gry Śródziemie: Cień Mordoru, gdy w nią grasz. Stale rośnie również liczba aplikacji społecznościowych specjalnie dopasowanych do konkretnych społeczności.

Aplikacje społeczności

Strona pomocy: Pomoc:Aplikacje społeczności

Aplikacje społeczności są darmowe i dostępne dla Androida i iPhone'a. Zapewniają szybki dostęp do treści, które Ty tworzysz. Na dodatek umożliwiają wyświetlanie treści w optymalny sposób na urządzeniach mobilnych dzięki czemu wikia jest łatwa w odbiorze i nawigacji.

Strona pobierania: AndroidiOS

Pobierz aplikacje społecznościowe tutaj

Game Guides

Strona pomocy: Pomoc:Game Guides

Game Guides jest darmową aplikacją dostępną dla Androida i iPhone'a. Zapewnia szybki mobilny dostęp do treści na Twojej wiki! Game Guides pokaże zawartość wszystkich społeczności związanych z grami, które mają utworzone zarządzanie treścią na specjalnej stronie.

Strona pobierania: AndroidiOS

Lyrically

Strona pomocy: Pomoc:Lyrically

Lyrically jest darmową aplikacją na smartfony dostępną dla iOS i Androida. Zapewnia szybki dostęp do każdej piosenki w społeczności Lyric Wikii posiadającej w swojej bazie 1,5 miliona piosenek. Możesz szukać tekstu piosenki oraz automatycznie znajdować teksty piosenek aktualnie odtwarzanych w odtwarzaczu, na Twoim urządzeniu.

Strona pobierania: AndroidiOS

Aktualności i opinie

  • Aktualizacje techniczne - Nasze aplikacje są często aktualizowane, aby dodać do nich nowe funkcje i poprawić błędy, które są nieuniknione i znajdują się w każdym oprogramowaniu. Te aktualizacje pokazują, że nasze aplikacje są stale udoskonalane. Możesz zorientować się, jakie zmiany są wykonywane w naszych aplikacjach, przeglądając blog aktualizacji technicznych.
  • Opinia użytkownika - Wraz z danymi, które widzimy, gdy używane są nasze aplikacje, Twoja opinia jest dla nas drogą do poznania tego, co ludzie myślą o naszych aplikacjach. Dzięki informacjom od użytkowników, otrzymaliśmy szereg sugestii o tym, co poprawić w kwestiach związanych z urządzeniami mobilnymi. Każda opinia jest rozpatrywana przez nasz zespół mobilny, który decyduje, czy realizujemy daną sugestie. Nie możemy obiecać, że każda propozycja zostanie wdrożona w naszych aplikacjach, jednak możemy obiecać, że będziemy rozważać wszystkie nadesłane opinie i dołożymy wszelkich starań, aby dopasować nasze aplikacje do Twoich potrzeb.

Jeśli kiedykolwiek chciałeś wysłać opinię, ale nie byłeś pewien, jak, zobacz Centrum Pomocy dla urządzeń mobilnych. Wszystkie nasze strony pomocy dla aplikacji posiadają instrukcje jak wysłać opinię na temat konkretnej aplikacji.

Kontakt z nami

Jak zawsze możesz wysłać nam komentarze, pytania i sugestie na Specjalna:Kontakt. Jeżeli są związane z urządzeniami mobilnymi, proszę dołącz do tytułu wyraz "Mobile" oraz określ, dla której aplikacji przesyłasz opinie.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki