FANDOM


Cześć Wikianie!

Wielu z Was tworzy strony na Facebooku dla swoich wspólnot, aby przekazywać aktualności i aktualizacje dla swoich czytelników i edytorów. Niektórzy z was również używają swojej strony głównej, aby promować stronę na Facebooku. Jeśli używasz widgetu Like Box/widgetu wyświetlającego zawartość Facebooka na swojej wiki, musisz ją zaktualizować do nowszej wersji wtyczki.

W przyszłym tygodniu (23 czerwca), Facebook porzuca wsparcie dla Like Boxu, który używał tagów <fb:like>. Ale nie martw się, nowa wersja widgetu jest dostępna do użycia i jest nawet lepsza! Zawiera opcje:

  • pokazującą, czy któryś z znajomych na Facebooku również lubi tą stronę (przejmując zadanie widgetu Facepile, który również przechodzi na emeryturę)
  • pokazującą ostatnie posty ze strony Facebooka
  • polubienia i udostępnienia strony w twoim poście na Facebooku
  • dostosowania ilości stron, które będą wyświetlane

Mamy kilka wskazówek na temat integracji z siecią społecznościową, możesz również odwiedzić dokumentację Facebooka, by skonfigurować opcje i wygenerować swój własny kod. Wszystko czego potrzebujesz to adres URL strony na Facebooku!

Poniżej kilka wersji widgetu używającego linku do Facebooka Wikii https://www.facebook.com/wikiapl

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.