Fandom

Wikia Polska

Komentarze6

Zaktualizuj swój widget Facebooka

Vuh cze 18, 2015 Blog użytkownika:Vuh

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Cześć Wikianie!

Wielu z Was tworzy strony na Facebooku dla swoich wspólnot, aby przekazywać aktualności i aktualizacje dla swoich czytelników i edytorów. Niektórzy z was również używają swojej strony głównej, aby promować stronę na Facebooku. Jeśli używasz widgetu Like Box/widgetu wyświetlającego zawartość Facebooka na swojej wiki, musisz ją zaktualizować do nowszej wersji wtyczki.

W przyszłym tygodniu (23 czerwca), Facebook porzuca wsparcie dla Like Boxu, który używał tagów <fb:like>. Ale nie martw się, nowa wersja widgetu jest dostępna do użycia i jest nawet lepsza! Zawiera opcje:

  • pokazującą, czy któryś z znajomych na Facebooku również lubi tą stronę (przejmując zadanie widgetu Facepile, który również przechodzi na emeryturę)
  • pokazującą ostatnie posty ze strony Facebooka
  • polubienia i udostępnienia strony w twoim poście na Facebooku
  • dostosowania ilości stron, które będą wyświetlane

Mamy kilka wskazówek na temat integracji z siecią społecznościową, możesz również odwiedzić dokumentację Facebooka, by skonfigurować opcje i wygenerować swój własny kod. Wszystko czego potrzebujesz to adres URL strony na Facebooku!

Poniżej kilka wersji widgetu używającego linku do Facebooka Wikii https://www.facebook.com/wikiapl

Więcej w Fandom

Losowa wiki